Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Products

Filter

1.2.3 Excavator

€15,99

Figures: 1 driver; Accessories: 1 wheel loader, 1 box Recommended for ages 1 1/2 and up.

8 Games in 1

€10,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 5cm x 37cm x 28.1cmNjë përmbledhje e gjerë e lojrave edukative të dizajnuara për t'u mësuar fëmijëve konceptet bazë parashkollore. Fëmija juaj mund të luajë dhe të mësojë forma, ngjyra, numra e tjera. Një botë...

A-Team: B.A. Keychain

€7,99

Kur e keni këtë zinxhir çelësash të mrekullueshëm A-Team në çelësat tuaj, B.A. është gjithmonë pranë jush për të gjitha aventurat tuaja të përditshme. Grepa praktike me zinxhir e bën të lehtë ngjitjen e B.A. figura në çelësat, çantën e...

Action and Reaction Caos Effect Action and Reaction Caos Effect
Sale

Action and Reaction Caos Effect

€31,99 €27,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 9cm x 47.9cm x 34.5cm Shumë pjesë dhe pajisje të veçanta për të krijuar një numër të pakufizuar të rrugëve që mund të personalizohen me objekte të tjera në shtëpi. Sfidoni ligjet e gravitetit me këtë...

Activity steering wheel

€19,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 12cm x 20cm x 25cm Një timon elektronik që përmban plot aktivitete që fëmiu të zbavitet pa masë! Ky timon ka shumë efekte zanore, zhurma të kafshëve dhe melodi të bukura për të argëtuar vazhdimisht...

Advent Calendar - Crazy Chic

€34,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 6cm x 41.8cm x 27.75cm Një kalendar i bukur dhe elegant Crazy Chic!! Ky kalendar me një lloj dritare për të hapur ditë pas dite, i cili përmbanë surpriza të veçanta si Grim, tatuazhe, bizhuteri...

Adventure Playground

€38,99

Hyni në shtëpinë e lojërave nëpërmjet rrjetës së ngjitjes ose murit shkëmbor. Më pas, kthejeni rrëshqitjen përsëri poshtë. Përfshin një lëkundje gomash, sharrë krokodili dhe lodra me rërë. Përmasat: 38 x 32 x 20.5 cm (LxWxH). Çfarë mund të jetë...

Amazing Chemistry

€37,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 9cm x 53cm x 36cm Një çantë për eksperimentet e kimisë mahnitëse! Një laborator për shkencëtarët që aspirojnë për të krijuar mbi 180 eksperimente dhe për të zbuluar sekretet e kimisë në sigurinë totale. Kit...

Ambulance with Flashing Lights

€53,99

Oh jo, një aksident në rrugën kryesore! Një djalë ka rënë nga biçikleta. Për fat të mirë, ambulanca ishte në rrugëtim afër dhe erdhi sa më shpejt që mundi. Djaloshi është i lënduar në gju dhe nuk mund të ecë,...

Anatomy Lab

€19,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 35cm x 26cm Si është ndjesia të prekësh një tru? Pse të mos e provoni!!  Një lojë që kombinon kënaqësinë e ndërtimit të një pjese të trupit të njeriut dhe të kuptuarit se...

Animal Train

€22,99

Gjithmonë ka diçka të re për të zbuluar në bordin e trenit të kafshëve. Kafshët shërbejnë si karroca treni, të cilët mund të ndahen ose të bashkohen për të bërë një tren. Caktoni pjesë fotografike për kafshët dhe tregoni historitë...

Animals Maker Lab

€21,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7.7cm x 30cm x 30cm Ky është Mechanics Junior, laboratori i ri i mekanikës për fëmijët e vegjël, me shumë komponente që mund të montohen lehtësisht për të krijuar kafshë fantastike që lëvizin dhe ecin!! ...

Anne Stokes - Inner Strength PZL 1000

€17,35

Puzzle me bashkim pjesësh figure 1000 copë për të rritur Madhësia e puzzles së përfunduar: 69 x 50 cm Imazhet më tërheqëse, shumëllojshmëria më e madhe e madhësive dhe cilësia e nënshkrimit Clementoni për një gamë që është një standard...

Antartic Vehicle

€26,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 45.1cm x 31.1cm Me 350 komponentë, fëmija mund të ndërtojë 20 modele të automjeteve për të eksploruar Antarktidën, duke përfshirë kamionë, traktorë dhe shumë më tepër!!  Manuali me udhëzimet interaktive 3D, e bën...

Archaeology T-Rex That Glows in the Dark

€11,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 6cm x 17cm x 21cm Gërmoni dhe zbuloni mbetjet e varrosura të Tyrannosaurus Rex!! Bashkojeni me kujdes skeletin e tij që shkëlqen në errësirë dhe ktheni në jetë egërsinë e tij të pakrahasueshme!! Paketa përfshin...

Archeofun T-Rex and Triceratops - Glow in the dark

€16,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 35cm x 26cm   Gërrmo për të gjetur fosilet e dy dinosaurëve: T-Rex dhe triceratops! Vendosni dy skeletet në errësirë dhe do të shkëlqejnë! Përveç manualit të udhëzimeve, shkarkoni aplikacionin falas dhe argëtohuni...

Baby Camera

€14,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 6cm x 14cm x 20cm Një aparat shum ngjyrësh, që luan melodi e bukura ose tinguj të kafshëve.  Ky aparat është projektuar me kujdes për ta bërë atë të lehtë për foshnjen.  Kur shtypet butoni,...

Baby Garden

€13,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 15cm x 15cm x 24cm Një "kopsht" i këndshëm i dizajnuar për të ofruar kënaqësi dhe mbështetje natyrore për foshnjen tuaj, ndërsa zbulojnë forma dhe ngjyra!!Me këtë "kopsht botanik", fëmijët tuaj të vegjël do të...

Baby Park - Activity Table

€37,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 12.5cm x 58cm x 44cm Një tavolinë interaktive elektronike që përmban shumë aktivitete të lloj-llojshme!! Zona e formave është interaktive, me drita dhe tingujt. Përfshinë një rrugë argëtuese me topa dhe shumë gjëra të tjera...

Baby Unicorn

€32,30

Ky njëbrirësh i butë do të argëtojë fëmijët me shumë efekte tingulli dhe dritë dhe do t'i çojë ata të zbulojnë shkronjat e para dhe numrat e parë në një mënyrë të lehtë dhe tërheqëse. Stimulon perceptimin vizual dhe dëgjimor...

Baker with Dessert Table

€4,99

Pjekja është pasioni i saj. Pastçieri punëtor shpenzon shumë orë çdo ditë në furrë buke, duke krijuar ëmbëlsira të shijshme, ëmbëlsira të ëmbla dhe torta ëndërrimtare. Cupcakes duken veçanërisht të shijshme sot! Figurat PLAYMOBIL Special Plus me shtesa të shkëlqyera...

Bath Toy - Fun Friends

€19,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 11cm x 31cm x 22cm Një lojë e përbërë nga pjesë të ndryshme, ashtu që foshnjet mund të përjetojnë një përvojë të re çdo herë. Tre kafshë të bukura të cilat aktivizohen nga uji, duke krijuar efekte magjike....

Bath Toy - My First Friends

€12,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 8.7cm x 26.3cm x 22cm Një palë e ëmbël e kafshëve për të ndihmuar fëmijët të zbulojnë veçori argëtuese dhe lojëra mahnitëse magjike të ujit në mënyrë që të stimulojnë shkathtësi në mënyra të ndryshme....

Beauty Masks

€19,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 35cm x 26cm Një mënyrë mahnitëse pë të krijuar maska të fëtyrës duke përdorur shkencën. Përmban të gjithë përbërësit për përgatitjen e maskave të bukura, duke përfshirë baltën e gjelbër, baltën vullkanike dhe me shumë...

Benny The Bunny

€19,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 11cm x 31.5cm x 20cm Një lepur i ëmbël prej pellushi që do të mbajë shoqëri fëmijëve të vegjël gjatë muajve të parë! Lodra është e dizajnuar posaqërishtë pë moshat e hershme dhe për ti mahnitur...

Blood and Vampires

€29,66

Një laborator shkencor që është një ulërimë - për fëmijët që të krijojnë slims "vampirish" qesharak ulëritës dhe gjakderdhës!Kompleti përmban gjithçka që u nevojitet për të krijuar plagë dhe gjak të rremë për t'u derdhur në thasë për transfuzion, si...

Bob The Bear

€19,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 11cm x 31.5cm x 20cm Një arush prej Pelllushi që së shpejti do të kthehet në një mik të pandashëm të fëmijëve të vegjël në fazat e tyre të hershme të jetës! Ky arush i butë...

Born to Sparkle - PZL 104

€8,50

Puzzle për fëmijë 104 copë Madhësia e enigmës së plotë: 48.5 x 33.5 cm Sipërfaqet e pagabueshme dhe efektet origjinale e kthejnë këtë argëtim klasik të fëmijëve në një përvojë moderne, bashkëkohore të lojërave. Krijime unike të cilat mund të përdoren...

Boys with Motorcycle

€4,99

Kur të rriten, këta dy djem do të donin të bëheshin shoferë garash. Ata stërviten me radhë në pistën e garës me biçikletat e tyre të garave. Kush do të jetë më i shpejti sot? Figurat PLAYMOBIL Special Plus me...

Burnham Raiders Fire Ram

€33,99

Përfshin dy Burnham Raiders dhe një mburojë flakë për të pushtuar kështjellat e armikut. Për të kapur Novelmore Castle, Burnham Raiders kanë zhvilluar një armë veçanërisht të sofistikuar: Fire Ram. Dashi i rrezikshëm rrahës me rrotat e tij të ndezura...

1 2 3 7