Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Art dhe Ndërtim

Filter

Soap Lab

€13,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 5.9cm x 30.4cm x 24cm Arti i sapunëve dhe shkenca e bombave të banjos janë të gjitha tuajat për të eksperimentuar! Një komplet fantastik për shumë argëtim duke krijuar sapunë të vërtetë dhe bomba banjosh...

Fashion & Jewellery - Crazy Chic

€22,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7.8cm x 38.5cm x 28.5cm Një kuletë e bukur dhe në modë me kapëse metalike që përmban pajisje si rruaza nga metali dhe zinxhirë për të krijuar bizhuteri! Kjo çantë është projektuar për të ruajtur të...

Joy Mineral Jewels

€4,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 3.5cm x 14.5cm x 18.5cm Një set fantastik rruazash në shumë forma dhe ngjyra të ndryshme për krijimin e byzylykëve! Kompleti vjen gjithashtu me një fije elastike për futjen e të gjithë komponentëve lehtësisht dhe...

Loop plus Acceleration

€6,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 23cm x 18cm Krijoni qarqe ose rrugë spektakolare dhe argëtuese!!  Ndërtoni qarqe drithëruese dhe zbavituni me lakoren e jashtëzakonshme që shërben për topa të vegjël!! Përdorni imagjinatën tuaj dhe krijoni qarqe edhe më...

Archeofun T-Rex and Triceratops - Glow in the dark

€16,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 35cm x 26cm   Gërrmo për të gjetur fosilet e dy dinosaurëve: T-Rex dhe triceratops! Vendosni dy skeletet në errësirë dhe do të shkëlqejnë! Përveç manualit të udhëzimeve, shkarkoni aplikacionin falas dhe argëtohuni...

Advent Calendar - Crazy Chic

€34,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 6cm x 41.8cm x 27.75cm Një kalendar i bukur dhe elegant Crazy Chic!! Ky kalendar me një lloj dritare për të hapur ditë pas dite, i cili përmbanë surpriza të veçanta si Grim, tatuazhe, bizhuteri...

Face Art

€12,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 4cm x 19cm x 25cm Një set fantastik kozmetike për fëmijët, me gjithçka që ju nevojitet për të pikturuar fytyrën!  Ky set përmban të gjitha pajisjet që ju nevoiten fëmijëve për të pikturuar fëtyrën!!  Zhvillon...

Joy Braceletst - Crazy Chic

€12,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 6cm x 18cm x 18cm Një set për krijimin e byzylykëve për vajza të reja!! Vajzat e vogla mund të personalizojnë krijimet e tyre me ngjitësit dhe gurët e çmuar me ngjyra. Kompleti përfshin edhe...

Butterfly Beauty Set - Crazy Chic

€34,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 9cm x 47.9cm x 34.5cm Ky set i bukurisë përmban gjithçka që nevojitet për një dukje të përsosur: Grim, ngjyrosja e flokëve dhe rregullimin e thonjëve, për një pamje elegant. Ky set përmban te gjitha produktet për...

Star Hairstyles - Crazy Chic

€29,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 9cm x 47.9cm x 34.5cm Ky komplet bukurie do t'ju ndihmojë që gjithmonë vajzat të kenë flokë mahnitëse!! Ka një pasqyrë të madhe, një vend për ngjyrosje të flokëve dhe një gell fantastik vezullues. Vjen...

Amazing Chemistry

€37,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 9cm x 53cm x 36cm Një çantë për eksperimentet e kimisë mahnitëse! Një laborator për shkencëtarët që aspirojnë për të krijuar mbi 180 eksperimente dhe për të zbuluar sekretet e kimisë në sigurinë totale. Kit...

Rolling Bot

€14,99

Thjesht i adhurueshëm me pamjen e tij qesharake, roboti panda lëviz duke bërë salto si në jetën reale! Një robot kafshësh që mund të montohet për një përvojë të pakrahasueshme lojërash. Një përvojë gjithëpërfshirëse e lojës: nga faza e ndërtimit te...

Mechanical Laboratory

€38,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 45.1cm x 31.1cm Një laborator jashtëzakonisht i pajisur, ku parimet e mekanikës dhe inxhinierisë mund të mësohen në një mënyrë zbavitëse!! Loja përmban më shumë se 250 komponente me të cilat mund të...

Microscope

€19,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 35cm x 26cm Një mikroskop i vërtetë që është i lëvizshëm dhe i lehtë për t'u përdorur, i përsosur për të vëzhguar objektet rreth jush. Prezantimi i vëzhgimit të detajeve dhe eksperimenteve shkencore:...

Blood and Vampires

€29,66

Një laborator shkencor që është një ulërimë - për fëmijët që të krijojnë slims "vampirish" qesharak ulëritës dhe gjakderdhës!Kompleti përmban gjithçka që u nevojitet për të krijuar plagë dhe gjak të rremë për t'u derdhur në thasë për transfuzion, si...

The Watch Of Your Style

€16,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 6cm x 28.5cm x 22.5cm Një orë e dorës që mund të personalizohet është gjithmonë më e preferuara për vajzat e vogla. Një orë e re sa herë që ato duan të ndryshojnë stilin!!  Broshura...

Crazy Chic - Cool Nail Art

€22,99

  Your browser does not support our video. Madhësia:(TH x GJ x L) 7.8cm x 38.5cm x 28.5cm Një studio e vërtetë për ju për të krijuar artin e përsosur të thonjve! Një lojë që inkurajon kreativitetin dhe zhvillon zhdërvjelltësi...

EnJoy Bracelets - Bliss

€4,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 3.5cm x 14.5cm x 18cm Një çantë origjinale për krijimin e rrathëve në modë me detaje të frymëzuara romantike. 

Crazy Chic - Trousse Bow

€16,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 6cm x 31cm x 24.5cm Një set fantastik për make-up në formë fjongu të përsosur në çdo rast! Përfshirja e hijeve dhe buzëve të kuqërremtë, kështu që kurrë nuk shkoni pa u vënë re, dhe...

Crazy Chic - Nail Art Studio

€29,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 45.1cm x 31.1cm Një makinë lustrim të llakut të thonjve, stilolaps dhe tharëse. Ky set përmban koleksionin e fundit të llaqeve të thonjve elegant, një stilolaps praktik dekorimi, shumë stencila dhe shkëlqim ultra-joshës! Një set...

Race Car

€45,30

Përshpejtoni botën e garave me makina me këtë laborator të jashtëzakonshëm! Ndërtoni 10 modele të ndryshme makinash garash nga mbi 200 pjesë të këmbyeshme: montoni shumë automjete të ndryshme, nga makinat e Formula 1 me timon funksional, krahët e pasëm...

Monster Trucks

€18,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 6cm x 39.6cm x 27.8cm Ky laborator i pabesueshëm i teknologjisë ju ndihmon të afroheni me botën e mekanikës dhe inxhinierisë ndërsa ndërtoni një kamion të fuqishëm! Ky model përmban më shumë se 200 komponentë...

Mech LabCopter & Fanboat

€12,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 4.5cm x 27.6cm x 18.8cm Një çantë shkencore për të zbuluar sekretet e aerodinamikës dhe dinamikës fluide. Duke përfshirë dy modele dinamike të një helikopteri tre-rotor dhe airboat për të ndërtuar, fëmijët mund të zbulojnë...

Mech LabRoadster & Dragster

€12,99

Një komplet i plotë shkencor për të zbuluar sekretet e këtyre automjeteve të fuqishme me dy dhe katër rrota. Mund të bëhen 2 modele dinamike: një makinë e konvertueshme dhe një makinë garash. Mekanizmat e transmetimit gjithashtu mund të kontrollohen. Përmban më shumë...

Moving Dinosaurs Moving Dinosaurs
Sale

Moving Dinosaurs

€21,99 €18,69

Madhësia:(TH x GJ x L) 7.7cm x 30cm x 30cm Me këtë lodër mahnitëse, fëmijët mund të shpikin, montojnë, luajn dhe të argëtohen pa masë!! Një komplet magjepsës që ju kthen në parahistori për të ndërtuar 5 modele dinosaurësh të...

Pancakes Lab

€23,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 6cm x 41.8cm x 27.8cm Kjo Lodër përmban përbërës dhe aksesorë për të përgatitur petulla të shijshme dhe një libër i detajuar me receta, me shumë imazhe dhe shpjegime të hollësishme që e udhëzojnë fëmijën...

Antartic Vehicle

€26,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 45.1cm x 31.1cm Me 350 komponentë, fëmija mund të ndërtojë 20 modele të automjeteve për të eksploruar Antarktidën, duke përfshirë kamionë, traktorë dhe shumë më tepër!!  Manuali me udhëzimet interaktive 3D, e bën...

Jewels Crazy Colours

€12,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 6cm x 18cm x 18cm Argëtohu me varëset Crazy Chic! Kompleti përmban: gjerdan dhe unaza alumini dhe argjilë formuese për të krijuar shumë rruaza! Zbuloni të gjitha kombinimet e ndryshme për të krijuar bizhuteri me...

Tattoo Lab - Crazy Chic

€26,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7.8cm x 38.5cm x 28.5cm Për adhuruesit e tatuazheve, ka mbërritur më në fundë një komplet për të krijuar tatuazhe për fëmijë me ngjyra të shkëlqyeshme!! Falë këtyre aksesorëve, nuk ka qenë kurrë më e...