Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Joy Braceletst - Crazy Chic

€12,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 6cm x 18cm x 18cm

Një set për krijimin e byzylykëve për vajza të reja!!
Vajzat e vogla mund të personalizojnë krijimet e tyre me ngjitësit dhe gurët e çmuar me ngjyra. Kompleti përfshin edhe byzylykë elastikë me modele të ndryshme, gati për t'u vnuar!!

Për moshat: 7 vjet +