Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Playmobil

Filter

DuoPack ESA Astronaut and ROBert

€5,99

Së bashku me robotin e zgjuar ROBert, astronautët e ESA janë në rrugën e tyre për të eksploruar hapësirën. Nëpërmjet punës së tyre kërkimore, shkencëtarët përpiqen të mësojnë më shumë rreth sistemit tonë diellor dhe në këtë mënyrë të përmirësojnë...

Mermaid Keychain

€5,99

Çelësi magjepsës PLAYMOBIL Mermaid është një dhuratë fantastike e improvizuar për të gjithë adhuruesit e ujërave nënujore. Kapaku praktik i këputjes e bën lojën e fëmijëve të lidhni sirenën e lezetshme me çelësa, çantë shpine ose çantë dhe i bën...

Horse Rider Keychain

€5,99

Zinxhiri i çelësave PLAYMOBIL Horse Rider është një dhuratë ideale për adhuruesit e kuajve të të gjitha moshave. Thjesht lidhni figurën me grepin praktik në çelësat ose çantën tuaj të kalërimit dhe tregoni pasionin tuaj kudo. Në këtë mënyrë ju...

Princess Keychain

€5,99

Dhurojini fanses së Princeshës në jetën tuaj me këtë zinxhir të mrekullueshëm të princeshës PLAYMOBIL. Ganpa praktike e këputjes e bën lojën e fëmijëve ngjitjen e figurës me çelësa, çantë shpine ose çantë dhe bën që gjërat e vajzave dhe...

Firefighter Keychain

€5,99

Dhurojini tifozëve të zjarrfikësve në jetën tuaj me këtë zinxhir të mrekullueshëm të zjarrfikësve PLAYMOBIL. Falë grepit praktik, figura lidhet mirë në çelësa, çanta ose çantat dhe është aty për të gjitha aventurat e përditshme. Me këtë zinxhir të jashtëzakonshëm...

Police Keychain

€5,99

Ky zinxhir i mrekullueshëm çelësash me figurën e Oficerit të Policisë do të kënaqë çdo adhurues të PLAYMOBIL. Falë kapëses praktike të kapjes, polici PLAYMOBIL mund të ngjitet në çantën e shpinës, çantën ose çelësat tuaj me shpejtësi dhe tregon...

Novelmore: Prince Arwynn Keychain

€5,99

Me Novelmore-in e mrekullueshëm: Prince Arwynn Keychain, fansat e kalorësve do të kenë gjithmonë me vete personazhin e tyre të preferuar. Falë grepit praktik me zinxhir, figura mund të ngjitet lehtësisht në çelësat ose çantën tuaj. Bën një dhuratë të...

Pirate Rico Keychain

€5,99

Merrni piratin tuaj të preferuar me vete kudo që të shkoni me zinxhirin e madh Pirate Rico Keychain. Falë kapëses praktike të kapjes, figura e piratit mund të ngjitet lehtësisht në çelësa, çantë shpine ose çantë dhe tregon dashurinë tuaj...

A-Team: B.A. Keychain

€7,99

Kur e keni këtë zinxhir çelësash të mrekullueshëm A-Team në çelësat tuaj, B.A. është gjithmonë pranë jush për të gjitha aventurat tuaja të përditshme. Grepa praktike me zinxhir e bën të lehtë ngjitjen e B.A. figura në çelësat, çantën e...

Star Trek: Mr. Spock Keychain

€7,99

Tregoni dashurinë tuaj për PLAYMOBIL kudo që të shkoni me Star Trek - Z. Spock Keychain! Bashkangjisni figurën e PLAYMOBIL në çelësat, çantën e shpinës ose çantën tuaj me grepin dhe zinxhirin praktik. Bën një dhuratë të mrekullueshme për fansat...

Porsche 911 Carrera RS 2.7

€89,99

Kush nuk e ka ëndërruar të ketë një Porsche të vërtetë? Me Porsche 911 Carrera RS 2.7, një makinë klasike nostalgjike sportive po i bashkohet tani linjës PLAYMOBIL. Makina e parë sportive e rrugës në botë me spoilerë përpara dhe...

Mercedes-Benz 300 SL

€89,99

Prezantimi i Mercedes-Benz 300 SL, një ikonë klasike e makinave sportive nga vitet 1950 me dyer legjendare të pulmonit. Kur u zbulua në Panairin Ndërkombëtar të Sporteve Motorike në Nju Jork në vitin 1954, Mercedes-Benz 300 SL u konsiderua makina...

Mini Cooper

€69,99

Të gjithë dashamirët e makinave mund të presin me padurim një ikonë të vërtetë britanike: Mini Cooper. Jo vetëm Mr. Bean, por edhe Beatles, drejtuan këtë makinë kulti legjendar. Si asnjë makinë tjetër, Mini Cooper përfaqëson stilin klasik britanik në...

Starter Pack Dino Rise: Fire Scorpion

€15,99

"Ekipi Dino Rise ka gjithmonë duart plot duke u përpjekur të pengojë planet e liga të Korporatës Comet. Këtë herë, Ian duhet të përballet me një akrep gjigant zjarri me krahët e tij të mëdhenj me kthetra dhe bishtin e...

Starter Pack Bank Robbery

€15,99

Një hajdut ka anashkaluar sigurimin e bankës dhe ka thyer kasafortën! Tani, ai po i fut me nxitim paratë në një valixhe. Por ai nuk ishte mjaftueshëm i shpejtë, pasi papritur është kapur nga një oficer policie që ishte afër...

Starter Pack Fire Drill

€15,99

"Shpëtoni, shuani, rikuperoni, mbroni - ekuipazhi i zjarrfikësve kujdeset për komunitetin në shumë mënyra! Për t'u siguruar që ata janë gati për çdo gjë, zjarrfikësit duhet të vazhdojnë me trajnimin e tyre, praktikimin e stërvitjeve dhe skenarët e mundshëm të...

Starter Pack Jet Ski with Banana Boat

€15,99

Filloni udhëtimet në ujë të egër me skuterin me ujë PLAYMOBIL. Vajza e vogël ulet me entuziazëm në varkën me banane dhe tërhiqet nëpër dallgë nga gruaja në skuterin e ujit. Falë jelekut të saj të shpëtimit, vajza është e...

Starter Pack Knight Fairy with Raccoon

€15,99

"Në pyllin magjik të zanave të Ayuma, Zanat e Kalorësve sigurojnë paqen dhe harmoninë. Me kafshën e saj shpirtërore, rakun, Zana e guximshme e Kalorësve, Namika, niset të kujdeset për pyllin. Nëse një zanë lakuriqësh nate afrohet, ajo ka harkun...

Mermaids

€4,99

Gjithmonë ndodh shumë gjëra nën ujë. Sot dy sirenat takohen për të luajtur tenis. Fillimisht vendosni rrjetën e tenisit, bëni gati raketat dhe më pas loja mund të fillojë. Krehri mund të përdoret si rrjetë tenisi ose si zbukurim flokësh....

Horse Trainer

€4,99

Besimi i madh midis njeriut dhe kalit është një parakusht për një veshje të suksesshme të kalit. Të dy prej shumë vitesh punojnë çdo ditë për shfaqjen e tyre. Sot është dita e shfaqjes së madhe. Mani i kalit është...

Superhero

€4,99

Zjarri është elementi i tij. Ky superhero zotëron flakët dhe përdor aftësitë e tij të fuqishme për mirë. Nëse dikush është në ankth, ai hedh mbi trarët e tij të zjarrit dhe ngrihet në ajër. Figurat PLAYMOBIL Special Plus me...

Snake Lady

€3,70

Snake Lady është e specializuar në artin e simpatikës së gjarpërinjve. Ajo performon së bashku me kobrën dhe gjarprin e saj me zile dhe kënaq publikun. Kompleti përfshin një zonjë gjarpër me bisht gjarpri, një gjarpër zile, një kobër dhe...

Space Ranger

€3,70

Space Ranger është gjithmonë në detyrë për të mbajtur ligjin dhe rendin në hapësirë. Me topin e tij të dorës është i pajisur kundër çdo rreziku. Kompleti përmban një Space Ranger, një top, dy predha dhe një helmetë me maskë....

Snowboarder

€3,70

Winter is her favourite season. The snowboarder feels most at home on the slopes, showing her great tricks. Helmet and gloves protect her against injuries and cold. The set includes a snowboarder, helmet, glove patches, scarf, hat and a snowboard....

DuoPack Air Stunt Show

€5,99

"Dyshja fluturuese është gati për shfaqjen "Air Stunt Show". Njëri marifet kalon një dërrasë në ajër me një çantë shpine me parashutë, ndërsa tjetri parashutist rrëshqet drejt tokës duke përdorur kostumin e fluturimit me krahë. Luaj me këtë set vetë...

DuoPack Royal Couple

€5,99

Udhëtarët vijnë nga vende të largëta për t'i vizituar me Çiftin Mbretëror. Luaj me këtë komplet vetë ose kombinoje me çdo set tjetër PLAYMOBIL. Seti përfshin dy figura, llambë magjike dhe aksesorë të tjerë. Rekomandohet për moshat katër deri në...

Starter Pack Stunt Show

€19,99

Paketat fillestare - prezantimi i përsosur në botët e temave PLAYMOBIL! Shijoni emocionet dhe argëtimin emocionues në Stunt Show! Shikoni teksa shoferi i guximshëm marifet e drejton kuadratin nga platforma e zjarrtë, rrokulliset në ajër dhe zbret i sigurt përsëri...

Starter Pack Princess Garden

€19,99

Princeshat pushojnë në kopsht me një filxhan ekipi dhe një lojë kroket. Paketat fillestare - prezantimi i përsosur në botët e temave PLAYMOBIL! Kaloni ditën duke pushuar në Kopshtin e Princeshës dhe shijoni një lojë kroket. Përdorni çekiçin për të...

Starter Pack Pediatrician

€19,99

Prezantimi i përsosur në botët e PLAYMOBIL! Pacienti i ri kontrollohet nga pediatri dhe vendosen gips. Koha për një kontroll tek pediatri. Qëndroni pranë grafikut të rritjes për të parë se sa jeni rritur që nga vizita juaj e fundit....

Starter Pack Police Training

€19,99

Prezantimi i përsosur në botët e PLAYMOBIL! Krahu i shkathët rrëmbyes i kuadratit mund të ndihmojë ekspertin të shpërndajë bombën ndërsa oficeri i policisë mbyll zonën e rrezikut. Paketat fillestare - prezantimi i përsosur në botët e temave PLAYMOBIL! Mësoni...

1 2 3