Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Horse Rider Keychain

€5,99
Shto në listën e dëshirave

Zinxhiri i çelësave PLAYMOBIL Horse Rider është një dhuratë ideale për adhuruesit e kuajve të të gjitha moshave. Thjesht lidhni figurën me grepin praktik në çelësat ose çantën tuaj të kalërimit dhe tregoni pasionin tuaj kudo. Në këtë mënyrë ju keni gjithmonë me vete figurën tuaj të preferuar të PLAYMOBIL dhe mund t'i shtoni një prekje personale sendeve tuaja.

Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.