Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Baby Garden

€13,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 15cm x 15cm x 24cm

Një "kopsht" i këndshëm i dizajnuar për të ofruar kënaqësi dhe mbështetje natyrore për foshnjen tuaj, ndërsa zbulojnë forma dhe ngjyra!!
Me këtë "kopsht botanik", fëmijët tuaj të vegjël do të argëtohen ndërsa vendosin "lule dhe perime" të ndryshme në hapësirat e duhura.
Stimulon koordinimin e syve të duarve dhe perceptimin vizual.

 

Për moshat: 10 - 36 muaj