Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Bath Toy - Fun Friends

€19,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 11cm x 31cm x 22cm

Një lojë e përbërë nga pjesë të ndryshme, ashtu që foshnjet mund të përjetojnë një përvojë të re çdo herë. Tre kafshë të bukura të cilat aktivizohen nga uji, duke krijuar efekte magjike. Një oktapod me ngjyra të ndezura që do të ndihmojnë foshnjet të zbulojnë karakteristika të habitshme dhe argëtuese. E dizajnuar për të stimuluar aftësitë e tyre në një sërë mënyrash. Dizajni dhe niveli i bashkëveprimit janë studiuar me kujdes për ta bërë lodrën të lehtë dhe foshnja për të luajtur me të. Forca e ujit shkakton breshkën për të lëvizur krahët lart e poshtë ndërsa kandil i deti shikon nga e majta në të djathtë dhe gaforrja e vogël gradualisht zvarritet nga guaska e saj. Lodra ndihmon për të kthyer kohën e banjos në një kohë të këndshme argëtuese.

 

Për moshat: 10 muaj dhe më shumë