Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Beauty Masks

€19,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 35cm x 26cm

Një mënyrë mahnitëse pë të krijuar maska të fëtyrës duke përdorur shkencën. Përmban të gjithë përbërësit për përgatitjen e maskave të bukura, duke përfshirë baltën e gjelbër, baltën vullkanike dhe me shumë aroma të freskëta. Loja gjithashtu përfshin maska të ngjeshura si pëlhurë për një trajtim qetësues dhe freskues. Manuali i ilustruar në atë mënyrë për të udhëzuar vajzat hap pas hapi në krijimin e trajtimeve të këndshme të bukurisë për fytyrën e tyre.

 

Për moshat: 8 vjet dhe më shumë