Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Benny The Bunny

€19,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 11cm x 31.5cm x 20cm

Një lepur i ëmbël prej pellushi që do të mbajë shoqëri fëmijëve të vegjël gjatë muajve të parë! Lodra është e dizajnuar posaqërishtë pë moshat e hershme dhe për ti mahnitur foshnjet.

 

Për moshat: 0 muaj dhe më shumë