Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Born to Sparkle - PZL 104

€8,50
Shto në listën e dëshirave

Puzzle për fëmijë 104 copë

Madhësia e enigmës së plotë: 48.5 x 33.5 cm

Sipërfaqet e pagabueshme dhe efektet origjinale e kthejnë këtë argëtim klasik të fëmijëve në një përvojë moderne, bashkëkohore të lojërave. Krijime unike të cilat mund të përdoren për të dekoruar dhomën e fëmijëve ose mund t'u jepen miqve.

Puzzles janë bërë nga materiale 100% të riciklueshme dhe të riciklueshme. Puzzles PLAY FOR FUTURE synojnë t'i njohin fëmijët me koncepte të tilla si qëndrueshmëria dhe mbrojtja e mjedisit.

Shkoni te zona e ndihmës Clementoni për të përdorur shërbimin e pjesëve të humbura


E konceptuar, projektuar dhe zhvilluar në Itali.


mosha e rekomanduar
6-8 vjeç

Madhësia e kutisë (WxDxH)
24 x 16 x 7

pesha
360 g