Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Burnham Raiders Fire Ship

€56,99
Shto në listën e dëshirave

Burnham Raiders janë të përgatitur për të gjitha sulmet kur janë në ujë. Përfshin topa të lëvizshëm dhe hark.
Kërkimi për armaturën magjike Invincibus vazhdon. Por aventura nuk ndodh vetëm në kontinent. Edhe në ujë, Burnham Raiders janë një kërcënim djegës me anijen e tyre multifunksionale të zjarrit. Nëse një armik afrohet, topat sillen në pozicion me shpejtësi rrufeje. Sapo anija afrohet mjaftueshëm, Raiders zgjasin shiritin e tyre dhe e përdorin atë si një grep përleshjeje. Kreu i nxehtë Bayron Burnham është përgjegjës në bordin e anijes. Tani për tani, komandanti piromaniak po studion busullën magjike për të mësuar koordinatat e Invincibus. A do t'i çojë busulla Burnham Raiders në destinacionin e saj? Seti përfshin udhëheqësin e Burnham Raiders Bayron Burnham dhe Archibald Blazebow, një anije zjarri me topa pune, vela dragoi dhe një busull magjik.

Informacion shtese
Shifrat: 2 Burnham Raiders Aksesorë: 1 anije zjarri, 1 kazan zjarri, 1 top rrotullues, 1 flamur, 1 mburojë, 4 shigjeta zjarri, 1 pishtar, 1 shpatë, 1 kamë, 1 shtizë, 1 gjemba me fije, 1 teleskop, 1 dorezë, 1 kapele, 1 helmetë, 2 palë pranga krahu, 1 pelerinë

Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.