Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Advent Calendar - Crazy Chic

€34,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 6cm x 41.8cm x 27.75cm

Një kalendar i bukur dhe elegant Crazy Chic!!

Ky kalendar me një lloj dritare për të hapur ditë pas dite, i cili përmbanë surpriza të veçanta si Grim, tatuazhe, bizhuteri e shumë të tjera! 
Paketa mund gjithashtu të përdoret si kuti për bizhuteri.

Dhurata më e mirë pë fëmijën tuaj!! 

Për moshat: 7 Vjet +