Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

The Slimy Laboratory

€19,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 35cm x 26cm

Të gjitha eksperimentet më magjepsëse janë tani të mundura në këtë laborator!!
Fëmijët mund të luajnë dhe të provojnë eksperimente të ndryshme njësoj si shkenctarët e menqur!! 
Ky komplet ka gjithçka që u nevojitet për të kryer eksperimente dhe për të zbuluar sekretet e kimisë dhe lëngjeve viskoze në një mënyrë magjepsëse dhe argëtuese!! 
Manuali i ilustruar hap pas hapi e udhëzon fëmijën tuaj gjatë hapave me siguri të plotë.
Për moshat: 8 vjet +