Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Soccer Crazy Balls

€13,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 6.55cm x 21cm x 25.2cm

Një mini laborator shkencor për adhuruesit e sportit që mund të krijojnë me duart e tyre topa fantastikë kërcyes si topa të futbolli, basketbolli, topa tenisi dhe shumë më tepër! Ky komplet përmban pluhura me ngjyra dhe gjithçka që i nevojitet fëmijës për të krijuar topa që kërcejnë vërtet për orë të tëra argëtimi. Manuali, i cili shpjegon të gjitha fazat e eksperimenteve, i udhëzon fëmijët hap pas hapi, duke përdorur një gjuhë të thjeshtë. Topat janë të sigurt dhe plotësisht jo toksikë, kështu që fëmijët mund të argëtohen në siguri të plotë.

 

Për moshat: 8 vjet +