Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Kitty Cat Pillow

€24,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 9.5cm x 36cm x 30cm

Ky jastëk super i butë është krijuar për të mbështetur fëmijën tuaj, për të argëtuar dhe ndihmuar atë të relaksohet.
Aksesorët shumëngjyrësh të bashkangjitur në jastëk janë krijuar për të stimuluar dhe mbështetur zhvillimin e perceptimit vizual të fëmijës suaj. Aksesorët hiqen lehtësisht për ta bërë më të lehtë larjen e jastëkut!

 

Për moshat: 0 muaj +