Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Montessori - The World

€21,99
Shto në listën e dëshirave

Një komplet lojërash i frymëzuar ngushtë nga parimet e metodës Montessori, i zhvilluar dhe testuar me bashkëpunimin e edukatorëve Montessori.

Kompleti përfshin një hartë globale të ndjerë për t'u plotësuar me kontinentet, e cila mund të bashkëngjitet me Velcro, dhe etiketa me emrat e kontinenteve.

Ai gjithashtu përmban kartat e kontinentit që duhet të plotësohen me fotografi të vogla të kafshëve dhe flamujve.

Një manual është përfshirë gjithashtu me këshilla për luajtjen.


E konceptuar, projektuar dhe zhvilluar në Itali.


Objektivi i moshës
4-7

Madhësia e kutisë (LxPxA)
28 x 24,5 x 8,5

Pesha
967 gr

Bateritë e nevojshme
JO