Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

My First Car - For Boys

€34,99 €30,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 16cm x 58.5cm x 25cm

Një lodër mahnitëse e bërë nga plastika 100% e riciklueshme dhe e testuar posaçërisht për fëmijë.
Vëmendja ndaj detajeve dhe testimet e shumta janë karakteristikat e kësaj makine për t'i ofruar rehati maksimale fëmijës duke e përdorur atë.
Një udhëtim i mahnitshëm për fëmijët tuaj!

Për moshat: 12 - 36 muaj