Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

My Take Along Farm

€38,99
Shto në listën e dëshirave

Me kafshë miqësore të oborrit. Papafingo me funksion klasifikimi për sanë, qese dhe ton. Traktori (neni nr. 6964) mund të kalojë nga porta. Përmasat e hapura: 13,78 x 4,33 x 7,48 inç (LxDxH)
Mund të kombinohet me:
6964 Traktor me Rimorkio
Bëhuni gati për të punuar në fermë me My Take Along Farm. Me një dizajn të ndritshëm dhe plot ngjyra dhe copa të mëdha të rrumbullakosura, ky PLAYMOBIL 1.2.3. set është ideal për të vegjlit. Ushqeni kafshët dhe ruani të gjitha furnizimet në papafingo. Kushtojini kujdes se cilat forma përshtaten në vrimat! Kur koha e lojës të ketë mbaruar, ruajini të gjitha pjesët brenda fermës, mbylleni dhe kapni dorezën e mbajtjes për të shkuar kudo ku aventura ju çon. Seti përfshin një figurë, lopë, derr, qen, makinë, zog dhe aksesorë të tjerë. Rekomandohet për moshat 18 muaj e lart.