Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Novelmore Knights Set

€12,49
Shto në listën e dëshirave

Zgjeroni ushtrinë tuaj në rritje të Knights of Novelmore!
Për shumë vite ishte e qetë në mbretërinë e Novelmore. Kalorësit kishin mjaft kohë për stërvitje të përditshme, por nuk kishte beteja në të cilat duhej të provonin veten. Megjithatë, që kur konflikti i vjetër me Burnham Raiders është rindezur, ushtria ka pasur përsëri duart plot. Por kalorësit e guximshëm të Novelmore janë të pajisur mirë për betejë me forca të blinduara, mburojë, shpatë, hark dhe yllin e mëngjesit. Kompleti përmban tre kalorës Novelmore me forca të blinduara dhe helmetë, mburojë, shpatë, hark, yllin e mëngjesit dhe shtesa të tjera.

Informacion shtese
Figura: 3 kalorës Novelmore Aksesorë: 3 helmeta, 1 shpatë, 2 palë pranga krahu, 1 palë doreza, 1 shigjetë me hark, 1 mburojë, 1 yll mëngjesi

Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.