Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Pirate Rico Keychain

€5,99
Shto në listën e dëshirave

Merrni piratin tuaj të preferuar me vete kudo që të shkoni me zinxhirin e madh Pirate Rico Keychain. Falë kapëses praktike të kapjes, figura e piratit mund të ngjitet lehtësisht në çelësa, çantë shpine ose çantë dhe tregon dashurinë tuaj për PLAYMOBIL kudo që të shkoni. Bën një dhuratë të shkëlqyer për fansat e PLAYMOBIL dhe Rico! Keychain PLAYMOBIL Pirate Rico është një mënyrë e përsosur për t'i mbajtur çelësat tuaj të sigurt dhe të dobishëm, ose për të personalizuar sendet.

Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.