Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Play With Me - Soft Activity Gym

€54,99 €48,39
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 6cm x 59cm x 41cm

Një vend shumëngjyrësh me shumë aktivitete fizike për të argëtuar foshnjet dhe për t'i mbështetur ato teksa zhvillojnë aftësitë e tyre!
Një lojë plot me aksesorë të krijuar për të argëtuar fëmijët në muajt më të hershëm të jetës së tyre!!

Për moshat: 0 muaj +