Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Soft Cat & kitty

€16,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 13.8cm x 18.5cm x 20.5cm

Kjo kovë e veçantë në formën e një kotele përmban 6 blloqe të ndërtimit të butë të Clemmi, kështu që fëmijët tuaj më të rinj mund të luajnë në siguri të plotë. Përfshin një karakter clemmi: një kotele super-cute për të shpikur tregime fantastike me të. Blloqet e buta të ndërtimit të butë janë ideale për inkurajimin e eksplorimit ndijor, stimulimin e shkathtësisë manuale dhe koordinimit fizik.