Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Slither Bot

€14,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 6cm x 27.6cm x 18.8cm

Një gjarpër që do të mblidhet dhe fillon të zvarritet rreth dhomës sikur të ishte i vërtetë! Një robot që lëviz në hapësirë, për një përvojë të pakrahasueshme të lojës.