Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Starter Pack Stunt Show

€19,99
Shto në listën e dëshirave

Paketat fillestare - prezantimi i përsosur në botët e temave PLAYMOBIL!

Shijoni emocionet dhe argëtimin emocionues në Stunt Show! Shikoni teksa shoferi i guximshëm marifet e drejton kuadratin nga platforma e zjarrtë, rrokulliset në ajër dhe zbret i sigurt përsëri në tokë. Seti përfshin një figurë, kuadrat me rrokullisje, rampë dhe aksesorë të tjerë. Rekomandohet për moshat tre e lart. Paralajmërim. Rrezik mbytjeje. Pjesë të vogla. Jo për fëmijët nën 3 vjeç.

Informacion shtese
Shifrat: 1 burrë; Aksesorë: 1 rampë, 1 kuadrate, 2 doreza, 1 helmetë, 2 fuçi flakë

Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.