Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Street Performer

€4,99
Shto në listën e dëshirave

Në një kostum ari.
Kësaj artiste i pëlqen të performojë në rrugë. Me kostumin e tij të artë ai tërheq vëmendjen e të gjithë kalimtarëve. Ai qëndron shumë i palëvizshëm dhe nuk lëviz, derisa papritmas lëkundet ombrellën e artë dhe përshëndet publikun. Figurat PLAYMOBIL Special Plus me shtesa të shkëlqyera janë dhurata ideale. Argëtim i madh për të mbledhur, luajtur dhe dhuruar!

Informacion shtese
Shifrat: 1 burrë; Aksesorët: 1 çadër, 1 shtizë flamuri me bazë, 1 tas, 6 monedha
Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.