Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

The Pirates - PZL 104

€7,50
Shto në listën e dëshirave

për moshat 6+.

Puzzles SuperColor Clementoni shoqërojnë fëmijët ndërsa rriten. Puzzles janë krijuar posaçërisht për fëmijët, duke përfaqësuar personazhet e tyre më të dashur. Imazhet magjepsëse me ngjyra të ndezura dhe me shkëlqim ndihmojnë në zhvillimin e vëzhgimit, logjikës dhe aftësive manuale të fëmijëve. Cilësia e materialeve dhe përdorimi i një teknike ekskluzive printimi krijon imazhe të bukura, të gjalla dhe të ndritshme, në një lojë që nuk mbaron kurrë!

Karakteristikat e produktit:

  • Puzzles Clementoni kanë printim me cilësi të lartë, montim të saktë dhe materiale të pasura.
  • Clementoni përdor materiale të ricikluara dhe shmang përdorimin e komponentëve ndotës për shkak të angazhimit të tyre të përkushtuar ndaj mjedisit dhe çështjeve të ndotjes.
  • E pershtatshme per moshat 6-8 vjec.
  • Prodhuar në Itali.