Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Violet Vale - Air Magician

€12,49
Shto në listën e dëshirave

Air Magician përfshin aeroplan me erë me krahë të palosshëm.

Dinak Astrathor është magjistari i ajrit. Me aeroplanin e tij me erë, ai noton nëpër qiell si me magji dhe ruan forcat e liga. Magjia e tij madje i mundëson Astrathorit të ndikojë në mot. Nëse dallon një demon, ai tund shkopin e tij magjik, bën një magji dhe në një çast shfaqet një stuhi e dhunshme. Shpirti i lig vihet shpejt në arrati. Kompleti i lojërave përfshin magjistarin e personazheve të Novelmore-it, Astrathor me shkop magjik dhe një aeroplan me erë me krahë për t'u shpalosur.

Informacion shtese

Figura: 1 magjistar; Aksesorët: 1 makinë fluturuese, 1 kapele, 1 shkop magjik, 1 rrufe

Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.