Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Edukative

Filter

Learn English

€6,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 18cm x 23cm Një lojë edukative e thjeshtë dhe argëtuese e cila u mëson fëmijëve të moshave 5-7 vjeç fjalët e para në anglisht.  Nëpërmjet ilustrimeve shumëngjyrëshe dhe 3 niveleve të vështirësisë, fëmijët...

Memo Pocket Farm Animals

€4,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 3.9cm x 15cm x 20cm Një lojë kujtimi dhe shoqërimi për t'u argëtuar vetëm ose së bashku me miqtë dhe të afërmit. Qëllimi i lojës është të kombinohen pjesët për të formuar çifte duke përdorur...

Archaeology T-Rex That Glows in the Dark

€11,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 6cm x 17cm x 21cm Gërmoni dhe zbuloni mbetjet e varrosura të Tyrannosaurus Rex!! Bashkojeni me kujdes skeletin e tij që shkëlqen në errësirë dhe ktheni në jetë egërsinë e tij të pakrahasueshme!! Paketa përfshin...

Electronic Keyes

€14,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 5cm x 22.5cm x 23cm Çelësa elektronik me muzikë dhe me efekte ndriçimi. Çdo çelës ka aktivitetin e vet për stimulimin e perceptimit të ndëgjimit dhe perceptimit të prekjes.   Për moshat: 3 muaj dhe më shumë...

What time is it?

€6,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 18cm x 23cm Një lojë fantastike për fëmijët që të mësojnë se si të lexojnë orën në një mënyrë argëtuese. Fëmijët do të mësojnë të lexojnë orën e treguar në formate analoge dhe...

Numbers in balance

€6,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 18cm x 23cm Një lojë magjepsëse dhe argëtuese me shumë pllaka të ilustruara që tregojnë kafshë të lezetshme që duhen zbuluar ndërsa fëmijët mësojnë të numërojnë. Ky grup lojërash është i thjeshtë dhe...

Party Shapes & Colors

€6,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 18cm x 23cm Një lojë e thjeshtë dhe argëtuese që inkurajon fëmijët tuaj të vegjël të njohin format gjeometrike dhe 4 ngjyrat kryesore.  4 figura dhe gjashtë copa nga 16 forma tjera shumëngjyrëshe,...

Maths Cubes

€12,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 5cm x 37cm x 28.1cm Një lojë e thjeshtë që u mëson fëmijëve në parashkollorë numrat e parë dhe format gjeometrike! Stimulon aftësitë e vëzhgimit, i mëson fëmijët të numërojnë dhe të zgjidhin ekuacionet e...

Memo Pocket Seaworld

€4,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 3.9cm x 15cm x 20cm Një lojë kujtese për t'u argëtuar si për fëmijë ashtu edhe për të rritur! Qëllimi i lojës është të përputhen 2 karta, duke përdorur kujtesën tuaj. Ai që i gjen të...

Born to Sparkle - PZL 104

€8,50

Puzzle për fëmijë 104 copë Madhësia e enigmës së plotë: 48.5 x 33.5 cm Sipërfaqet e pagabueshme dhe efektet origjinale e kthejnë këtë argëtim klasik të fëmijëve në një përvojë moderne, bashkëkohore të lojërave. Krijime unike të cilat mund të përdoren...

8 Games in 1

€10,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 5cm x 37cm x 28.1cmNjë përmbledhje e gjerë e lojrave edukative të dizajnuara për t'u mësuar fëmijëve konceptet bazë parashkollore. Fëmija juaj mund të luajë dhe të mësojë forma, ngjyra, numra e tjera. Një botë...

Memo Pocket Unicorn

€4,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 3.9cm x 20cm x 15cm Një lojë kujtese ku qëllimi i kësaj loje është të përputhe dy karta ndërmjet vete duke përdorur kujtesën tuaj. Fituesi është lojtari që përputh më së shumti çifte. 48 letrat janë...

Amazing Chemistry

€37,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 9cm x 53cm x 36cm Një çantë për eksperimentet e kimisë mahnitëse! Një laborator për shkencëtarët që aspirojnë për të krijuar mbi 180 eksperimente dhe për të zbuluar sekretet e kimisë në sigurinë totale. Kit...

Rolling Bot

€14,99

Thjesht i adhurueshëm me pamjen e tij qesharake, roboti panda lëviz duke bërë salto si në jetën reale! Një robot kafshësh që mund të montohet për një përvojë të pakrahasueshme lojërash. Një përvojë gjithëpërfshirëse e lojës: nga faza e ndërtimit te...

Mechanical Laboratory

€38,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 45.1cm x 31.1cm Një laborator jashtëzakonisht i pajisur, ku parimet e mekanikës dhe inxhinierisë mund të mësohen në një mënyrë zbavitëse!! Loja përmban më shumë se 250 komponente me të cilat mund të...

Microscope

€19,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 35cm x 26cm Një mikroskop i vërtetë që është i lëvizshëm dhe i lehtë për t'u përdorur, i përsosur për të vëzhguar objektet rreth jush. Prezantimi i vëzhgimit të detajeve dhe eksperimenteve shkencore:...

Baby Unicorn

€32,30

Ky njëbrirësh i butë do të argëtojë fëmijët me shumë efekte tingulli dhe dritë dhe do t'i çojë ata të zbulojnë shkronjat e para dhe numrat e parë në një mënyrë të lehtë dhe tërheqëse. Stimulon perceptimin vizual dhe dëgjimor...

Race Car

€45,30

Përshpejtoni botën e garave me makina me këtë laborator të jashtëzakonshëm! Ndërtoni 10 modele të ndryshme makinash garash nga mbi 200 pjesë të këmbyeshme: montoni shumë automjete të ndryshme, nga makinat e Formula 1 me timon funksional, krahët e pasëm...

Monster Trucks

€18,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 6cm x 39.6cm x 27.8cm Ky laborator i pabesueshëm i teknologjisë ju ndihmon të afroheni me botën e mekanikës dhe inxhinierisë ndërsa ndërtoni një kamion të fuqishëm! Ky model përmban më shumë se 200 komponentë...

Mech LabCopter & Fanboat

€12,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 4.5cm x 27.6cm x 18.8cm Një çantë shkencore për të zbuluar sekretet e aerodinamikës dhe dinamikës fluide. Duke përfshirë dy modele dinamike të një helikopteri tre-rotor dhe airboat për të ndërtuar, fëmijët mund të zbulojnë...

Mech LabRoadster & Dragster

€12,99

Një komplet i plotë shkencor për të zbuluar sekretet e këtyre automjeteve të fuqishme me dy dhe katër rrota. Mund të bëhen 2 modele dinamike: një makinë e konvertueshme dhe një makinë garash. Mekanizmat e transmetimit gjithashtu mund të kontrollohen. Përmban më shumë...

The Pirates - PZL 104

€7,50

për moshat 6+. Puzzles SuperColor Clementoni shoqërojnë fëmijët ndërsa rriten. Puzzles janë krijuar posaçërisht për fëmijët, duke përfaqësuar personazhet e tyre më të dashur. Imazhet magjepsëse me ngjyra të ndezura dhe me shkëlqim ndihmojnë në zhvillimin e vëzhgimit, logjikës dhe aftësive manuale...

Count With Puzzle

€9,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7.2cm x 21cm x 26.5cm Ky puzzle është projektuar për të stimuluar aftësitë matematikore të fëmijës suaj, duke kërkuar shumë sende të vogla dhe duke i numëruar ato. Në këtë mënyrë ata zhvillojnë imagjinatën e...