Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Mosha të Reja

Filter

Shapes Sorter

€11,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 15cm x 15cm x 24cm Një kovë argëtuese me 6 forma të ndryshme të plastikës për ti futur mbrena sipas vrimave dhe formave, duke mësuar që fëmijët të dallojnë numrat, format dhe ngjyrat bazë. Ka...

Learn English

€6,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 18cm x 23cm Një lojë edukative e thjeshtë dhe argëtuese e cila u mëson fëmijëve të moshave 5-7 vjeç fjalët e para në anglisht.  Nëpërmjet ilustrimeve shumëngjyrëshe dhe 3 niveleve të vështirësisë, fëmijët...

Round & Round Animals

€19,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 12cm x 20cm x 25cm Një lodër argëtuese me kafshë në formë trëndafili për të argëtuar të vegjlit në karrigen e tyre dhe gjatë të ushqyerit! Lodra mund të ngjitet në tryezë apo ndoku tjetër...

Play With Me - Soft Activity Gym Play With Me - Soft Activity Gym
Sale

Play With Me - Soft Activity Gym

€54,99 €48,39

Madhësia:(TH x GJ x L) 6cm x 59cm x 41cm Një vend shumëngjyrësh me shumë aktivitete fizike për të argëtuar foshnjet dhe për t'i mbështetur ato teksa zhvillojnë aftësitë e tyre! Një lojë plot me aksesorë të krijuar për të...

Activity steering wheel

€19,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 12cm x 20cm x 25cm Një timon elektronik që përmban plot aktivitete që fëmiu të zbavitet pa masë! Ky timon ka shumë efekte zanore, zhurma të kafshëve dhe melodi të bukura për të argëtuar vazhdimisht...

Electronic Keyes

€14,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 5cm x 22.5cm x 23cm Çelësa elektronik me muzikë dhe me efekte ndriçimi. Çdo çelës ka aktivitetin e vet për stimulimin e perceptimit të ndëgjimit dhe perceptimit të prekjes.   Për moshat: 3 muaj dhe më shumë...

Soccer Crazy Balls

€13,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 6.55cm x 21cm x 25.2cm Një mini laborator shkencor për adhuruesit e sportit që mund të krijojnë me duart e tyre topa fantastikë kërcyes si topa të futbolli, basketbolli, topa tenisi dhe shumë më tepër!...

Stacking Rings

€11,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 15cm x 24cm x 15cm Një kuti me mjete pune praktike, që fëmija mund ta mbajë gjithmonë me vete. Kjo lodër ndihmon fëmiun që të mësoj, zhvillohet dhe të argëtohet!  Për moshat: 10 - 36...

My First Car - For Girls My First Car - For Girls
Sale

My First Car - For Girls

€34,99 €30,79

Madhësia:(TH x GJ x L) 16cm x 58.5cm x 25cm Një lodër mahnitëse e bërë nga plastika 100% e riciklueshme dhe e testuar posaçërisht për fëmijë. Vëmendja ndaj detajeve dhe testimet e shumta janë karakteristikat e kësaj makine për t'i...

Baby Camera

€14,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 6cm x 14cm x 20cm Një aparat shum ngjyrësh, që luan melodi e bukura ose tinguj të kafshëve.  Ky aparat është projektuar me kujdes për ta bërë atë të lehtë për foshnjen.  Kur shtypet butoni,...

What time is it?

€6,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 18cm x 23cm Një lojë fantastike për fëmijët që të mësojnë se si të lexojnë orën në një mënyrë argëtuese. Fëmijët do të mësojnë të lexojnë orën e treguar në formate analoge dhe...

Numbers in balance

€6,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 18cm x 23cm Një lojë magjepsëse dhe argëtuese me shumë pllaka të ilustruara që tregojnë kafshë të lezetshme që duhen zbuluar ndërsa fëmijët mësojnë të numërojnë. Ky grup lojërash është i thjeshtë dhe...

Party Shapes & Colors

€6,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 18cm x 23cm Një lojë e thjeshtë dhe argëtuese që inkurajon fëmijët tuaj të vegjël të njohin format gjeometrike dhe 4 ngjyrat kryesore.  4 figura dhe gjashtë copa nga 16 forma tjera shumëngjyrëshe,...

Maths Cubes

€12,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 5cm x 37cm x 28.1cm Një lojë e thjeshtë që u mëson fëmijëve në parashkollorë numrat e parë dhe format gjeometrike! Stimulon aftësitë e vëzhgimit, i mëson fëmijët të numërojnë dhe të zgjidhin ekuacionet e...

Memo Pocket Seaworld

€4,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 3.9cm x 15cm x 20cm Një lojë kujtese për t'u argëtuar si për fëmijë ashtu edhe për të rritur! Qëllimi i lojës është të përputhen 2 karta, duke përdorur kujtesën tuaj. Ai që i gjen të...

My First Walking Scooter

€34,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 13cm x 50cm x 28cm Një skuter i dashur, me një dizajn klasik, i bërë nga një material 100% i riciklueshëm për të ndihmuar fëmijën tuaj të argëtohet duke hedhur hapat e tyre të parë në...

My First Car - For Boys My First Car - For Boys
Sale

My First Car - For Boys

€34,99 €30,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 16cm x 58.5cm x 25cm Një lodër mahnitëse e bërë nga plastika 100% e riciklueshme dhe e testuar posaçërisht për fëmijë. Vëmendja ndaj detajeve dhe testimet e shumta janë karakteristikat e kësaj makine për t'i...

Sweet Cloud Cot Mobile Sweet Cloud Cot Mobile
Sale

Sweet Cloud Cot Mobile

€49,99 €43,49

Madhësia:(TH x GJ x L) 11cm x 42cm x 37cm Kjo lodër mahnitëse ju ndihmon fëmijëve që të qetsohen, të zargëtohen dhe i mban fëmijës tuaj shoqëri gjatë kohën e gjumit!! Figurat e varura prej pëlhure inkurajojnë zhvillimin e perceptimit...

Born to Sparkle - PZL 104

€8,50

Puzzle për fëmijë 104 copë Madhësia e enigmës së plotë: 48.5 x 33.5 cm Sipërfaqet e pagabueshme dhe efektet origjinale e kthejnë këtë argëtim klasik të fëmijëve në një përvojë moderne, bashkëkohore të lojërave. Krijime unike të cilat mund të përdoren...

Puppies Noli Puzzle - 2x20

€5,70

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 18.2cm x 16.3cm Një grup i madh i pjesëve me Puzzle të krijuara posaçërisht për fëmijët për t'i ndihmuar ata të zhvillojnë aftësitë e tyre të vëzhgimit, si dhe aftësitë e tyre logjike....

Fun Chameleon Rattle

€12,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 15cm x 22cm Ky kameleon zbavitës me tinguj, do të bëhet lodra kryesore e foshnjës tuaj!!  Shtrëngimi i lodrës aktivizon meloditë zbavitëse!! Këtë kameleon, foshnjet mund ta kafshojnë e cila ju ndihmon atyre...

8 Games in 1

€10,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 5cm x 37cm x 28.1cmNjë përmbledhje e gjerë e lojrave edukative të dizajnuara për t'u mësuar fëmijëve konceptet bazë parashkollore. Fëmija juaj mund të luajë dhe të mësojë forma, ngjyra, numra e tjera. Një botë...

Memo Pocket Unicorn

€4,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 3.9cm x 20cm x 15cm Një lojë kujtese ku qëllimi i kësaj loje është të përputhe dy karta ndërmjet vete duke përdorur kujtesën tuaj. Fituesi është lojtari që përputh më së shumti çifte. 48 letrat janë...

Benny The Bunny

€19,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 11cm x 31.5cm x 20cm Një lepur i ëmbël prej pellushi që do të mbajë shoqëri fëmijëve të vegjël gjatë muajve të parë! Lodra është e dizajnuar posaqërishtë pë moshat e hershme dhe për ti mahnitur...

Rainy Cloud Rattle

€7,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 5.5cm x 14.5cm x 20cm Një re e ëmbël e krijuar për të ndihmuar zhvillimin e dëgjimit në muajt e parë të fëmijës!!  Reja e vogël krijon zhurmën e shiut me lëvizjen e topave!! Për...

Baby Unicorn

€32,30

Ky njëbrirësh i butë do të argëtojë fëmijët me shumë efekte tingulli dhe dritë dhe do t'i çojë ata të zbulojnë shkronjat e para dhe numrat e parë në një mënyrë të lehtë dhe tërheqëse. Stimulon perceptimin vizual dhe dëgjimor...

EnJoy Bracelets - Bliss

€4,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 3.5cm x 14.5cm x 18cm Një çantë origjinale për krijimin e rrathëve në modë me detaje të frymëzuara romantike. 

Crazy Chic - Trousse Bow

€16,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 6cm x 31cm x 24.5cm Një set fantastik për make-up në formë fjongu të përsosur në çdo rast! Përfshirja e hijeve dhe buzëve të kuqërremtë, kështu që kurrë nuk shkoni pa u vënë re, dhe...

Crazy Chic - Nail Art Studio

€29,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 45.1cm x 31.1cm Një makinë lustrim të llakut të thonjve, stilolaps dhe tharëse. Ky set përmban koleksionin e fundit të llaqeve të thonjve elegant, një stilolaps praktik dekorimi, shumë stencila dhe shkëlqim ultra-joshës! Një set...

Mech LabRoadster & Dragster

€12,99

Një komplet i plotë shkencor për të zbuluar sekretet e këtyre automjeteve të fuqishme me dy dhe katër rrota. Mund të bëhen 2 modele dinamike: një makinë e konvertueshme dhe një makinë garash. Mekanizmat e transmetimit gjithashtu mund të kontrollohen. Përmban më shumë...

1 2