Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Playmobil Special Plus

Filter

Mermaids

€4,99

Gjithmonë ndodh shumë gjëra nën ujë. Sot dy sirenat takohen për të luajtur tenis. Fillimisht vendosni rrjetën e tenisit, bëni gati raketat dhe më pas loja mund të fillojë. Krehri mund të përdoret si rrjetë tenisi ose si zbukurim flokësh....

Horse Trainer

€4,99

Besimi i madh midis njeriut dhe kalit është një parakusht për një veshje të suksesshme të kalit. Të dy prej shumë vitesh punojnë çdo ditë për shfaqjen e tyre. Sot është dita e shfaqjes së madhe. Mani i kalit është...

Superhero

€4,99

Zjarri është elementi i tij. Ky superhero zotëron flakët dhe përdor aftësitë e tij të fuqishme për mirë. Nëse dikush është në ankth, ai hedh mbi trarët e tij të zjarrit dhe ngrihet në ajër. Figurat PLAYMOBIL Special Plus me...

Special Operations Agent

€4,99

Për asgjësimin e lëndëve plasëse është thirrur grupi special i policisë. Agjenti i Operacioneve Speciale ka veshur një kostum special me helmetë për detyrën e tij të rrezikshme. Së pari, roboti i vogël dërgohet për të zbuluar eksplozivët, pastaj është...

Fairy Stilt Walker

€4,99

Në panair Fairy Stilt Walker i magjeps të gjithë me shfaqjen e saj magjike. Ajo valëvit në mënyrë elegante flamujt e saj shumëngjyrësh dhe buzëqesh në mënyrë misterioze. Figurat PLAYMOBIL Special Plus janë suvenir ideal. Argëtim i madh për të...

Baker with Dessert Table

€4,99

Pjekja është pasioni i saj. Pastçieri punëtor shpenzon shumë orë çdo ditë në furrë buke, duke krijuar ëmbëlsira të shijshme, ëmbëlsira të ëmbla dhe torta ëndërrimtare. Cupcakes duken veçanërisht të shijshme sot! Figurat PLAYMOBIL Special Plus me shtesa të shkëlqyera...

Boys with Motorcycle

€4,99

Kur të rriten, këta dy djem do të donin të bëheshin shoferë garash. Ata stërviten me radhë në pistën e garës me biçikletat e tyre të garave. Kush do të jetë më i shpejti sot? Figurat PLAYMOBIL Special Plus me...

Fairy Researcher

€4,99

Me njëbrirësh bebe Bota misterioze e zanave është specialiteti i studiuesit të zanave. Libri i saj tashmë përmban shumë detaje interesante rreth këtyre krijesave legjendare, por ka shumë më tepër për të mësuar. Me lupën e saj, studiuesja e vogël...

Dwarf Knight

€4,99

Dhe aksesorë të tjerë. I vogël por i fuqishëm! Kjo është motoja e këtij kalorësi trim xhuxh. I pajisur me mburojë, helmetë, shpata dhe çekiç, ai është gjithmonë gati për betejën e radhës. Kundërshtarët edhe më të mëdhenj më mirë...

Street Performer

€4,99

Në një kostum ari. Kësaj artiste i pëlqen të performojë në rrugë. Me kostumin e tij të artë ai tërheq vëmendjen e të gjithë kalimtarëve. Ai qëndron shumë i palëvizshëm dhe nuk lëviz, derisa papritmas lëkundet ombrellën e artë dhe...