Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Playmobil

Filter

1.2.3 Excavator

€15,99

Figures: 1 driver; Accessories: 1 wheel loader, 1 box Recommended for ages 1 1/2 and up.

A-Team: B.A. Keychain

€7,99

Kur e keni këtë zinxhir çelësash të mrekullueshëm A-Team në çelësat tuaj, B.A. është gjithmonë pranë jush për të gjitha aventurat tuaja të përditshme. Grepa praktike me zinxhir e bën të lehtë ngjitjen e B.A. figura në çelësat, çantën e...

Adventure Playground

€38,99

Hyni në shtëpinë e lojërave nëpërmjet rrjetës së ngjitjes ose murit shkëmbor. Më pas, kthejeni rrëshqitjen përsëri poshtë. Përfshin një lëkundje gomash, sharrë krokodili dhe lodra me rërë. Përmasat: 38 x 32 x 20.5 cm (LxWxH). Çfarë mund të jetë...

Ambulance with Flashing Lights

€53,99

Oh jo, një aksident në rrugën kryesore! Një djalë ka rënë nga biçikleta. Për fat të mirë, ambulanca ishte në rrugëtim afër dhe erdhi sa më shpejt që mundi. Djaloshi është i lënduar në gju dhe nuk mund të ecë,...

Animal Train

€22,99

Gjithmonë ka diçka të re për të zbuluar në bordin e trenit të kafshëve. Kafshët shërbejnë si karroca treni, të cilët mund të ndahen ose të bashkohen për të bërë një tren. Caktoni pjesë fotografike për kafshët dhe tregoni historitë...

Baker with Dessert Table

€4,99

Pjekja është pasioni i saj. Pastçieri punëtor shpenzon shumë orë çdo ditë në furrë buke, duke krijuar ëmbëlsira të shijshme, ëmbëlsira të ëmbla dhe torta ëndërrimtare. Cupcakes duken veçanërisht të shijshme sot! Figurat PLAYMOBIL Special Plus me shtesa të shkëlqyera...

Boys with Motorcycle

€4,99

Kur të rriten, këta dy djem do të donin të bëheshin shoferë garash. Ata stërviten me radhë në pistën e garës me biçikletat e tyre të garave. Kush do të jetë më i shpejti sot? Figurat PLAYMOBIL Special Plus me...

Burnham Raiders Fire Ram

€33,99

Përfshin dy Burnham Raiders dhe një mburojë flakë për të pushtuar kështjellat e armikut. Për të kapur Novelmore Castle, Burnham Raiders kanë zhvilluar një armë veçanërisht të sofistikuar: Fire Ram. Dashi i rrezikshëm rrahës me rrotat e tij të ndezura...

Burnham Raiders Fire Ship

€56,99

Burnham Raiders janë të përgatitur për të gjitha sulmet kur janë në ujë. Përfshin topa të lëvizshëm dhe hark. Kërkimi për armaturën magjike Invincibus vazhdon. Por aventura nuk ndodh vetëm në kontinent. Edhe në ujë, Burnham Raiders janë një kërcënim...

Child's First Day at School

€5,49

Më në fund shkolla po fillon përsëri. Dy nxënësit e klasës së parë mezi presin. Me çanta të mbushura dhe kone shumëngjyrëshe të shkollës, ata me kënaqësi marrin rrugën për në shkollë.

Children with Costumes

€15,99

Fëmijët mund të veshin kostumet dhe aksesorët e përfshirë. Sot fëmijët mund të vishen, kjo është kënaqësi! Ka shumë kostume në kutinë e madhe, ka diçka për të gjithë. "Unë do të vishem si një kalorës!" bërtet djali. “Sot do...

Construction Truck with Garage

€27,99

Në kamionin e tij të gjerë të plehrave, punëtori i ndërtimit e sjell ngarkesën në magazinë. Ai nget me kujdes prapa rampasë, hap zonën e ngarkimit dhe ajo rrëshqet në magazinë. Kjo ishte e lehtë. Kjo e bën punën argëtuese!...

Dragon Racing: Astrid and Stormfly

€33,99

Me shalë të lëvizshme. Dimensionet e Stormfly: 30 x 25 x 18 cm (LxWxH) Astridi i guximshëm dhe shoku i saj i zgjuar i dragoit Stormfly janë të pandashëm. Stormfly i përket specieve të dragoit Deadly Nadder dhe ka shpërthime...

Dragon Racing: Fishlegs and Meatlug

€38,99

Me shalë të lëvizshme. Dimensionet e kokrrës së mishit: 18 x 28 x 10 cm (LxWxH) Këmbët e peshkut dhe dragoi i tij grykës Meatlug janë gjithashtu të pajisur me pamjen e re të lezetshme të garave. Edhe pse të...

Dragon Racing: Hiccup and Toothless

€33,99

Me dritë LED dhe funksionin e shkrepjes. Moduli i dritës kërkon një mikro-bateri 1,5 V (AAA). Përmasat pa dhëmbë: 38 x 50 x 20 cm (LxWxH) Mirë se vini në garën e dragoit të madh! Hiccup, Astrid dhe miqtë e...

Dragon Racing:Gobber the Belch with Sheep Sling

€33,99

Me piedestal druri me kafaze për kapjen dhe hedhjen e deleve për gara me dragua. Përmasat e hobeve të deleve: 18 x 11 x 16 cm (LxWxH). Mund të kombinohet me: 9246 Hiccup & Toothless 9247 Astrid & Stormfly 9458...

Dump Truck

€17,99

informacion shtese Shifrat: 1 punëtore ndërtimi Aksesorë: 1 kamion hale, 3 module, 1 kuti veglash Rekomandohet për moshat 1 1/2 e lart.

DuoPack Air Stunt Show

€5,99

"Dyshja fluturuese është gati për shfaqjen "Air Stunt Show". Njëri marifet kalon një dërrasë në ajër me një çantë shpine me parashutë, ndërsa tjetri parashutist rrëshqet drejt tokës duke përdorur kostumin e fluturimit me krahë. Luaj me këtë set vetë...

DuoPack ESA Astronaut and ROBert

€5,99

Së bashku me robotin e zgjuar ROBert, astronautët e ESA janë në rrugën e tyre për të eksploruar hapësirën. Nëpërmjet punës së tyre kërkimore, shkencëtarët përpiqen të mësojnë më shumë rreth sistemit tonë diellor dhe në këtë mënyrë të përmirësojnë...

DuoPack Royal Couple

€5,99

Udhëtarët vijnë nga vende të largëta për t'i vizituar me Çiftin Mbretëror. Luaj me këtë komplet vetë ose kombinoje me çdo set tjetër PLAYMOBIL. Seti përfshin dy figura, llambë magjike dhe aksesorë të tjerë. Rekomandohet për moshat katër deri në...

Dwarf Knight

€4,99

Dhe aksesorë të tjerë. I vogël por i fuqishëm! Kjo është motoja e këtij kalorësi trim xhuxh. I pajisur me mburojë, helmetë, shpata dhe çekiç, ai është gjithmonë gati për betejën e radhës. Kundërshtarët edhe më të mëdhenj më mirë...

Fairy Friend with Fawn

€5,49

Guri i bardhë është miku i dashur i zanës. Kujdesi për kafshët e pyllit është një nga detyrat e zanave. Sot zanash miqësore kujdeset për një pjell të vogël. Për orë të tëra ata të dy luajnë së bashku fshehurazi...

Fairy Researcher

€4,99

Me njëbrirësh bebe Bota misterioze e zanave është specialiteti i studiuesit të zanave. Libri i saj tashmë përmban shumë detaje interesante rreth këtyre krijesave legjendare, por ka shumë më tepër për të mësuar. Me lupën e saj, studiuesja e vogël...

Fairy Stilt Walker

€4,99

Në panair Fairy Stilt Walker i magjeps të gjithë me shfaqjen e saj magjike. Ajo valëvit në mënyrë elegante flamujt e saj shumëngjyrësh dhe buzëqesh në mënyrë misterioze. Figurat PLAYMOBIL Special Plus janë suvenir ideal. Argëtim i madh për të...

Firefighter Keychain

€5,99

Dhurojini tifozëve të zjarrfikësve në jetën tuaj me këtë zinxhir të mrekullueshëm të zjarrfikësve PLAYMOBIL. Falë grepit praktik, figura lidhet mirë në çelësa, çanta ose çantat dhe është aty për të gjitha aventurat e përditshme. Me këtë zinxhir të jashtëzakonshëm...

Helicopter Pursuit with Runaway Van

€66,99

I pajisur me një predhë me grep, helikopteri ngrihet në ndjekje të mjetit të arratisjes së kamufluar të kriminelit. Zbuloni targat duke i fërkuar! Përmasat (automjeti): 28,5 x 11,5 x 14,5 cm (LxDxH) Treshja e gangsterëve ka planifikuar grabitjen e...

Horse Rider Keychain

€5,99

Zinxhiri i çelësave PLAYMOBIL Horse Rider është një dhuratë ideale për adhuruesit e kuajve të të gjitha moshave. Thjesht lidhni figurën me grepin praktik në çelësat ose çantën tuaj të kalërimit dhe tregoni pasionin tuaj kudo. Në këtë mënyrë ju...

Horse Trainer

€4,99

Besimi i madh midis njeriut dhe kalit është një parakusht për një veshje të suksesshme të kalit. Të dy prej shumë vitesh punojnë çdo ditë për shfaqjen e tyre. Sot është dita e shfaqjes së madhe. Mani i kalit është...

Ladder Unit Fire Truck

€17,99

Shkalla rrotullohet 360 ° dhe është plotësisht e lëvizshme me koshin. Me bashkim rimorkio. Nxitoni në vendin e zjarrit me kamionin e zjarrfikëses Ladder Unit. Me një dizajn të ndritshëm dhe plot ngjyra dhe copa të mëdha e të rrumbullakosura,...

Mercedes-Benz 300 SL

€89,99

Prezantimi i Mercedes-Benz 300 SL, një ikonë klasike e makinave sportive nga vitet 1950 me dyer legjendare të pulmonit. Kur u zbulua në Panairin Ndërkombëtar të Sporteve Motorike në Nju Jork në vitin 1954, Mercedes-Benz 300 SL u konsiderua makina...

1 2 3