Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Playmobil Novelmore

Filter

Novelmore: Prince Arwynn Keychain

€5,99

Me Novelmore-in e mrekullueshëm: Prince Arwynn Keychain, fansat e kalorësve do të kenë gjithmonë me vete personazhin e tyre të preferuar. Falë grepit praktik me zinxhir, figura mund të ngjitet lehtësisht në çelësat ose çantën tuaj. Bën një dhuratë të...

Novelmore Knights Set

€12,49

Zgjeroni ushtrinë tuaj në rritje të Knights of Novelmore! Për shumë vite ishte e qetë në mbretërinë e Novelmore. Kalorësit kishin mjaft kohë për stërvitje të përditshme, por nuk kishte beteja në të cilat duhej të provonin veten. Megjithatë, që...

Novelmore Knights Airship

€43,99

Një shpikje e zgjuar nga punëtoria e Dario DaVanci. Si një aeroplan, ai mund të transportojë shpejt njerëz dhe objekte dhe të sulmojë nga lart duke përdorur topat e tij funksionalë. Dario DaVanci është një shpikës i zgjuar. Goditja e...

Burnham Raiders Fire Ship

€56,99

Burnham Raiders janë të përgatitur për të gjitha sulmet kur janë në ujë. Përfshin topa të lëvizshëm dhe hark. Kërkimi për armaturën magjike Invincibus vazhdon. Por aventura nuk ndodh vetëm në kontinent. Edhe në ujë, Burnham Raiders janë një kërcënim...

Novelmore Mobile Fortress

€43,99

Dy kalorës në shpikjen e re të Dario DaVanci. Një kombinim katapultë dhe gjuajtës shigjetash. Në Novelmore, Knights of Novelmore dhe sulmuesit rebelë Burnham përballen me njëri-tjetrin në betejën për armaturën magjike të Invincibus. Dario DaVanci, shpikësi më i shkëlqyer...

Temple of Time

€33,99

Informacion shtese Figurat: 2 kalorës, 1 magjistar Kafshët: asnjë Aksesorë: 2 pranga krahu, 3 pelerina, 2 x shami, 1 kapele magjike, 2 doreza, 1 qese rripi. 1 pllakë bazë Rekomandohet për moshat 5 vjeç e lart.