Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Playmobil Playmo-Friends

Filter

Snake Lady

€3,70

Snake Lady është e specializuar në artin e simpatikës së gjarpërinjve. Ajo performon së bashku me kobrën dhe gjarprin e saj me zile dhe kënaq publikun. Kompleti përfshin një zonjë gjarpër me bisht gjarpri, një gjarpër zile, një kobër dhe...

Space Ranger

€3,70

Space Ranger është gjithmonë në detyrë për të mbajtur ligjin dhe rendin në hapësirë. Me topin e tij të dorës është i pajisur kundër çdo rreziku. Kompleti përmban një Space Ranger, një top, dy predha dhe një helmetë me maskë....

Snowboarder

€3,70

Winter is her favourite season. The snowboarder feels most at home on the slopes, showing her great tricks. Helmet and gloves protect her against injuries and cold. The set includes a snowboarder, helmet, glove patches, scarf, hat and a snowboard....

Ninja

€3,70

Ninja është një mjeshtër i klasës së tij. Ai ka shumë vite që ushtron arte marciale dhe tashmë ka fituar shumë turne. Ai jo vetëm që është i shkëlqyer me shpatën, por di edhe të maskohet mirë. Kompleti përmban një...

Race Car Driver

€3,70

Përfshirë filxhan dhe timonin. Informacion shtese Shifrat: 1 burrë; Aksesorë: 1 helmetë, 1 filxhan, 1 timon, 2 doreza Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.