Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Clementoni

Filter

Mini Lip-balm Set

€13,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 5.9cm x 30.4cm x 24cm Një komplet i vërtetë shkencor për zbulimin e sekreteve të kozmetikës dhe krijimin e balsamit fantastik të buzëve. Kompleti përfshin një bazë zbutëse dylli, ngjyrues pluhuri dhe një aromë të...

Anatomy Lab

€19,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 35cm x 26cm Si është ndjesia të prekësh një tru? Pse të mos e provoni!!  Një lojë që kombinon kënaqësinë e ndërtimit të një pjese të trupit të njeriut dhe të kuptuarit se...

Soap Lab

€13,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 5.9cm x 30.4cm x 24cm Arti i sapunëve dhe shkenca e bombave të banjos janë të gjitha tuajat për të eksperimentuar! Një komplet fantastik për shumë argëtim duke krijuar sapunë të vërtetë dhe bomba banjosh...

Spiral Traks plus Trap Door

€6,99

(TH x GJ x L) 7cm x 18cm x 23cm Bëhuni gati për një vorbull argëtimi të zjarrtë dhe krijoni rrugët tuaja duke përdorur shinat në formë spirale dhe shumë aksesorë të tjerë!!  Me këtë komplet mund të shtoni efekte...

Fashion & Jewellery - Crazy Chic

€22,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7.8cm x 38.5cm x 28.5cm Një kuletë e bukur dhe në modë me kapëse metalike që përmban pajisje si rruaza nga metali dhe zinxhirë për të krijuar bizhuteri! Kjo çantë është projektuar për të ruajtur të...

Joy Mineral Jewels

€4,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 3.5cm x 14.5cm x 18.5cm Një set fantastik rruazash në shumë forma dhe ngjyra të ndryshme për krijimin e byzylykëve! Kompleti vjen gjithashtu me një fije elastike për futjen e të gjithë komponentëve lehtësisht dhe...

Shapes Sorter

€11,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 15cm x 15cm x 24cm Një kovë argëtuese me 6 forma të ndryshme të plastikës për ti futur mbrena sipas vrimave dhe formave, duke mësuar që fëmijët të dallojnë numrat, format dhe ngjyrat bazë. Ka...

Learn English

€6,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 18cm x 23cm Një lojë edukative e thjeshtë dhe argëtuese e cila u mëson fëmijëve të moshave 5-7 vjeç fjalët e para në anglisht.  Nëpërmjet ilustrimeve shumëngjyrëshe dhe 3 niveleve të vështirësisë, fëmijët...

Round & Round Animals

€19,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 12cm x 20cm x 25cm Një lodër argëtuese me kafshë në formë trëndafili për të argëtuar të vegjlit në karrigen e tyre dhe gjatë të ushqyerit! Lodra mund të ngjitet në tryezë apo ndoku tjetër...

Play With Me - Soft Activity Gym Play With Me - Soft Activity Gym
Sale

Play With Me - Soft Activity Gym

€54,99 €48,39

Madhësia:(TH x GJ x L) 6cm x 59cm x 41cm Një vend shumëngjyrësh me shumë aktivitete fizike për të argëtuar foshnjet dhe për t'i mbështetur ato teksa zhvillojnë aftësitë e tyre! Një lojë plot me aksesorë të krijuar për të...

Activity steering wheel

€19,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 12cm x 20cm x 25cm Një timon elektronik që përmban plot aktivitete që fëmiu të zbavitet pa masë! Ky timon ka shumë efekte zanore, zhurma të kafshëve dhe melodi të bukura për të argëtuar vazhdimisht...

Stacking Rings

€11,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 15cm x 24cm x 15cm Një kuti me mjete pune praktike, që fëmija mund ta mbajë gjithmonë me vete. Kjo lodër ndihmon fëmiun që të mësoj, zhvillohet dhe të argëtohet!  Për moshat: 10 - 36...

Seaplane And Hydroplane

€12,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 4.5cm x 27.6cm x 18.8cm Ndërtoni hidroavionin ose hidroplanin dhe zhyteni në një oqean, ndërsa zbuloni sekretet e inxhinierisë detare! Përmban më shumë se 130 copë me të cilat mund të ndërtoni aeroplan të ndryshëm....

My First Car - For Girls My First Car - For Girls
Sale

My First Car - For Girls

€34,99 €30,79

Madhësia:(TH x GJ x L) 16cm x 58.5cm x 25cm Një lodër mahnitëse e bërë nga plastika 100% e riciklueshme dhe e testuar posaçërisht për fëmijë. Vëmendja ndaj detajeve dhe testimet e shumta janë karakteristikat e kësaj makine për t'i...

Electronic Keyes

€14,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 5cm x 22.5cm x 23cm Çelësa elektronik me muzikë dhe me efekte ndriçimi. Çdo çelës ka aktivitetin e vet për stimulimin e perceptimit të ndëgjimit dhe perceptimit të prekjes.   Për moshat: 3 muaj dhe më shumë...

Baby Camera

€14,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 6cm x 14cm x 20cm Një aparat shum ngjyrësh, që luan melodi e bukura ose tinguj të kafshëve.  Ky aparat është projektuar me kujdes për ta bërë atë të lehtë për foshnjen.  Kur shtypet butoni,...

Loop plus Acceleration

€6,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 23cm x 18cm Krijoni qarqe ose rrugë spektakolare dhe argëtuese!!  Ndërtoni qarqe drithëruese dhe zbavituni me lakoren e jashtëzakonshme që shërben për topa të vegjël!! Përdorni imagjinatën tuaj dhe krijoni qarqe edhe më...

Trampoline plus Funnel

€6,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 23cm x 18cm Një komplet i ri i zgjerueshem Action-Reaction! Shtoni efekte speciale argëtuese në qarqet tuaja! Krijoni qarqe edhe më spektakolare dhe hidhuni në botën e fizikës në një mënyrë të thjeshtë...

What time is it?

€6,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 18cm x 23cm Një lojë fantastike për fëmijët që të mësojnë se si të lexojnë orën në një mënyrë argëtuese. Fëmijët do të mësojnë të lexojnë orën e treguar në formate analoge dhe...

Mechanics Lab - Racing Cars

€12,99

  Madhësia:(TH x GJ x L) 6cm x 27.6cm x 18.8cm Një makinë garash për t'u krijuar dhe eksploruar falë komponentëve të cilat gjenden mbrenda paketimit, për stimulimin e kreativitetit dhe imagjinatës së fëmijëve! Përveç manualit të ilustruar, ekziston një...

Beauty Masks

€19,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 35cm x 26cm Një mënyrë mahnitëse pë të krijuar maska të fëtyrës duke përdorur shkencën. Përmban të gjithë përbërësit për përgatitjen e maskave të bukura, duke përfshirë baltën e gjelbër, baltën vullkanike dhe me shumë...

Perfumes And Cosmetic

€23,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 45.1cm x 31.1cm Një laborator i vërtetë bukurie për të bërë krijime vërtet madhështore, të personalizuara. Përmban parfume, sapunë, kremra dhe kripëra banje të aromatizuara. Ky komplet shkencor përfshin esenca dhe përbërës natyralë...

The Slimy Laboratory

€19,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 35cm x 26cm Të gjitha eksperimentet më magjepsëse janë tani të mundura në këtë laborator!! Fëmijët mund të luajnë dhe të provojnë eksperimente të ndryshme njësoj si shkenctarët e menqur!!  Ky komplet ka...

Action and Reaction Caos Effect Action and Reaction Caos Effect
Sale

Action and Reaction Caos Effect

€31,99 €27,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 9cm x 47.9cm x 34.5cm Shumë pjesë dhe pajisje të veçanta për të krijuar një numër të pakufizuar të rrugëve që mund të personalizohen me objekte të tjera në shtëpi. Sfidoni ligjet e gravitetit me këtë...

Giant Crystals Giant Crystals
Sale

Giant Crystals

€23,99 €20,69

Madhësia:(TH x GJ x L) 6cm x 41.8cm x 27.8cm Një laborator gjithëpërfshirës me shumë substanca të kimisë për krijimin e kristaleve të pabesueshme gjigante me shumë forma të ndryshme dhe interesante!!  Kjo gjithashtu mundëson rritjen e kristaleve në format...

Mystery Chemistry Mystery Chemistry
Sale

Mystery Chemistry

€13,99 €11,89

Madhësia:(TH x GJ x L) 6.55cm x 21cm x 25.2cm Shkenca sapo u argëtua më shumë me këtë çantë speciale që është gjysmë shkencore dhe gjysmë misterioze! Ashtu si hetues të vërtetë, fëmijët do të përfshihen në një aventurë dhe...

Soccer Crazy Balls

€13,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 6.55cm x 21cm x 25.2cm Një mini laborator shkencor për adhuruesit e sportit që mund të krijojnë me duart e tyre topa fantastikë kërcyes si topa të futbolli, basketbolli, topa tenisi dhe shumë më tepër!...

Glitter Lab

€19,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 35cm x 26cm Një eksperiencë mahnitëse dhe e sigurt, për krijime të mrekullueshme, duke përdorur reaksione të thjeshta kimike dhe duke lënë vend për kreativitet!!  Vajzave të vogla ju kanë pëlqyer gjithmonë shkëlqimet...

Archeofun T-Rex and Triceratops - Glow in the dark

€16,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 35cm x 26cm   Gërrmo për të gjetur fosilet e dy dinosaurëve: T-Rex dhe triceratops! Vendosni dy skeletet në errësirë dhe do të shkëlqejnë! Përveç manualit të udhëzimeve, shkarkoni aplikacionin falas dhe argëtohuni...

Archaeology T-Rex That Glows in the Dark

€11,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 6cm x 17cm x 21cm Gërmoni dhe zbuloni mbetjet e varrosura të Tyrannosaurus Rex!! Bashkojeni me kujdes skeletin e tij që shkëlqen në errësirë dhe ktheni në jetë egërsinë e tij të pakrahasueshme!! Paketa përfshin...

1 2 3 4