Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Round & Round Animals

€19,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 12cm x 20cm x 25cm

Një lodër argëtuese me kafshë në formë trëndafili për të argëtuar të vegjlit në karrigen e tyre dhe gjatë të ushqyerit!
Lodra mund të ngjitet në tryezë apo ndoku tjetër në një mënyrë praktike dhe të lehtë.
Përfshin shumë melodi dhe tinguj qesharak që do t'i argëtojnë të vegjlit dhe do ju ndihmojnë të zhvillojnë shqisat e tyre.

Për moshat: 6 muaj +