Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Joy Mineral Jewels

€4,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 3.5cm x 14.5cm x 18.5cm

Një set fantastik rruazash në shumë forma dhe ngjyra të ndryshme për krijimin e byzylykëve! Kompleti vjen gjithashtu me një fije elastike për futjen e të gjithë komponentëve lehtësisht dhe shpejtë!

 

Për moshat: 7 vjet +