Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Playmobil Police

Filter

Police Jet Pack with Boat

€19,99

Polici me çantë shpine jet i afrohet grabitësit të arteve duke ikur me një gomone. Përmasat e varkës së fryrë me motor: 15 x 8 x 4,5 cm (LxDxH) Informacion shtese Shifrat: 1 polic, 1 kapuç; Aksesorë: 1 motobarkë, 1...

Police Parachute with Amphibious Vehicle

€26,99

Parashuta e policisë ndjek grabitësin e bankës, i cili arratiset në det me automjetin e tij amfib. Me parashutë pune! Përmasat e mjetit amfib: 15,5 x 9,5 x 11,5 cm (LxDxH) Shto në Shportë Informacion shtese Shifrat: 1 polic, 1...

Police Jet with Drone

€36,99

Për ndjekje emocionuese në ajër! Avioni i policisë ndjek grabitësin e parave duke ikur me një dron inovativ. Dimensionet e rrymës së shpalosur: 24 x 18 x 7 cm (LxDxH) Informacion shtese Shifrat: 1 polic, 1 kapuç; Aksesorë: 1 avion...

Helicopter Pursuit with Runaway Van

€66,99

I pajisur me një predhë me grep, helikopteri ngrihet në ndjekje të mjetit të arratisjes së kamufluar të kriminelit. Zbuloni targat duke i fërkuar! Përmasat (automjeti): 28,5 x 11,5 x 14,5 cm (LxDxH) Treshja e gangsterëve ka planifikuar grabitjen e...

Police Off-Road Car with Jewel Thief

€27,99

Për ndjekje emocionuese në terren të ashpër! Makina fuoristradë e policisë ndjek grabitësin me biçikletën e tij motocross deri në vendin e tij të fshehtë të fshehtë. Sapo ka ndodhur një grabitje shumë e pacipë: një hajdut ka vjedhur një...

Police Parachute Search

€33,99

Një ndjekje emocionuese në ajër! Hidheni parashutën në ajër dhe shikoni teksa grabitësi noton poshtë. Helikopteri i policisë e mban nën vëzhgim. Ky operacion policor është një operacion i profilit të lartë. Mashtruesi dëshiron të arratiset me një parashutë. Por...

Police Roadblock

€18,99

me qen policie dhe shumë pajisje. "Vëmendje - një bandë hajdutësh është në arrati. Ne kemi nevojë për një bllokim të rrugës në rrugën kryesore menjëherë," thërret oficeri i policisë përmes radio-talkie. “Nuk ka problem, do të kujdesemi”, përgjigjen dy...

Police Emergency Vehicle

€38,99

with integrated light and sound effects. The innovative tilt steering ensures great driving fun. Using the fold-down rear spoiler the included mini police car can be sent out on missions immediately. Dimensions: 11.2 x 7.4 x 4.9 in (LxDxH) Additional...