Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Shkencë

Filter

Mini Lip-balm Set

€13,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 5.9cm x 30.4cm x 24cm Një komplet i vërtetë shkencor për zbulimin e sekreteve të kozmetikës dhe krijimin e balsamit fantastik të buzëve. Kompleti përfshin një bazë zbutëse dylli, ngjyrues pluhuri dhe një aromë të...

Anatomy Lab

€19,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 35cm x 26cm Si është ndjesia të prekësh një tru? Pse të mos e provoni!!  Një lojë që kombinon kënaqësinë e ndërtimit të një pjese të trupit të njeriut dhe të kuptuarit se...

Soap Lab

€13,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 5.9cm x 30.4cm x 24cm Arti i sapunëve dhe shkenca e bombave të banjos janë të gjitha tuajat për të eksperimentuar! Një komplet fantastik për shumë argëtim duke krijuar sapunë të vërtetë dhe bomba banjosh...

Spiral Traks plus Trap Door

€6,99

(TH x GJ x L) 7cm x 18cm x 23cm Bëhuni gati për një vorbull argëtimi të zjarrtë dhe krijoni rrugët tuaja duke përdorur shinat në formë spirale dhe shumë aksesorë të tjerë!!  Me këtë komplet mund të shtoni efekte...

Archaeology T-Rex That Glows in the Dark

€11,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 6cm x 17cm x 21cm Gërmoni dhe zbuloni mbetjet e varrosura të Tyrannosaurus Rex!! Bashkojeni me kujdes skeletin e tij që shkëlqen në errësirë dhe ktheni në jetë egërsinë e tij të pakrahasueshme!! Paketa përfshin...

Seaplane And Hydroplane

€12,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 4.5cm x 27.6cm x 18.8cm Ndërtoni hidroavionin ose hidroplanin dhe zhyteni në një oqean, ndërsa zbuloni sekretet e inxhinierisë detare! Përmban më shumë se 130 copë me të cilat mund të ndërtoni aeroplan të ndryshëm....

Loop plus Acceleration

€6,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 23cm x 18cm Krijoni qarqe ose rrugë spektakolare dhe argëtuese!!  Ndërtoni qarqe drithëruese dhe zbavituni me lakoren e jashtëzakonshme që shërben për topa të vegjël!! Përdorni imagjinatën tuaj dhe krijoni qarqe edhe më...

Trampoline plus Funnel

€6,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 23cm x 18cm Një komplet i ri i zgjerueshem Action-Reaction! Shtoni efekte speciale argëtuese në qarqet tuaja! Krijoni qarqe edhe më spektakolare dhe hidhuni në botën e fizikës në një mënyrë të thjeshtë...

Mechanics Lab - Racing Cars

€12,99

  Madhësia:(TH x GJ x L) 6cm x 27.6cm x 18.8cm Një makinë garash për t'u krijuar dhe eksploruar falë komponentëve të cilat gjenden mbrenda paketimit, për stimulimin e kreativitetit dhe imagjinatës së fëmijëve! Përveç manualit të ilustruar, ekziston një...

Beauty Masks

€19,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 35cm x 26cm Një mënyrë mahnitëse pë të krijuar maska të fëtyrës duke përdorur shkencën. Përmban të gjithë përbërësit për përgatitjen e maskave të bukura, duke përfshirë baltën e gjelbër, baltën vullkanike dhe me shumë...

Perfumes And Cosmetic

€23,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 45.1cm x 31.1cm Një laborator i vërtetë bukurie për të bërë krijime vërtet madhështore, të personalizuara. Përmban parfume, sapunë, kremra dhe kripëra banje të aromatizuara. Ky komplet shkencor përfshin esenca dhe përbërës natyralë...

The Slimy Laboratory

€19,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 35cm x 26cm Të gjitha eksperimentet më magjepsëse janë tani të mundura në këtë laborator!! Fëmijët mund të luajnë dhe të provojnë eksperimente të ndryshme njësoj si shkenctarët e menqur!!  Ky komplet ka...

Action and Reaction Caos Effect Action and Reaction Caos Effect
Sale

Action and Reaction Caos Effect

€31,99 €27,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 9cm x 47.9cm x 34.5cm Shumë pjesë dhe pajisje të veçanta për të krijuar një numër të pakufizuar të rrugëve që mund të personalizohen me objekte të tjera në shtëpi. Sfidoni ligjet e gravitetit me këtë...

Giant Crystals Giant Crystals
Sale

Giant Crystals

€23,99 €20,69

Madhësia:(TH x GJ x L) 6cm x 41.8cm x 27.8cm Një laborator gjithëpërfshirës me shumë substanca të kimisë për krijimin e kristaleve të pabesueshme gjigante me shumë forma të ndryshme dhe interesante!!  Kjo gjithashtu mundëson rritjen e kristaleve në format...

Mystery Chemistry Mystery Chemistry
Sale

Mystery Chemistry

€13,99 €11,89

Madhësia:(TH x GJ x L) 6.55cm x 21cm x 25.2cm Shkenca sapo u argëtua më shumë me këtë çantë speciale që është gjysmë shkencore dhe gjysmë misterioze! Ashtu si hetues të vërtetë, fëmijët do të përfshihen në një aventurë dhe...

Soccer Crazy Balls

€13,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 6.55cm x 21cm x 25.2cm Një mini laborator shkencor për adhuruesit e sportit që mund të krijojnë me duart e tyre topa fantastikë kërcyes si topa të futbolli, basketbolli, topa tenisi dhe shumë më tepër!...

Glitter Lab

€19,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 35cm x 26cm Një eksperiencë mahnitëse dhe e sigurt, për krijime të mrekullueshme, duke përdorur reaksione të thjeshta kimike dhe duke lënë vend për kreativitet!!  Vajzave të vogla ju kanë pëlqyer gjithmonë shkëlqimet...

Archeofun T-Rex and Triceratops - Glow in the dark

€16,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 35cm x 26cm   Gërrmo për të gjetur fosilet e dy dinosaurëve: T-Rex dhe triceratops! Vendosni dy skeletet në errësirë dhe do të shkëlqejnë! Përveç manualit të udhëzimeve, shkarkoni aplikacionin falas dhe argëtohuni...

Amazing Chemistry

€37,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 9cm x 53cm x 36cm Një çantë për eksperimentet e kimisë mahnitëse! Një laborator për shkencëtarët që aspirojnë për të krijuar mbi 180 eksperimente dhe për të zbuluar sekretet e kimisë në sigurinë totale. Kit...

Rolling Bot

€14,99

Thjesht i adhurueshëm me pamjen e tij qesharake, roboti panda lëviz duke bërë salto si në jetën reale! Një robot kafshësh që mund të montohet për një përvojë të pakrahasueshme lojërash. Një përvojë gjithëpërfshirëse e lojës: nga faza e ndërtimit te...

Mechanical Laboratory

€38,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 45.1cm x 31.1cm Një laborator jashtëzakonisht i pajisur, ku parimet e mekanikës dhe inxhinierisë mund të mësohen në një mënyrë zbavitëse!! Loja përmban më shumë se 250 komponente me të cilat mund të...

Microscope

€19,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 35cm x 26cm Një mikroskop i vërtetë që është i lëvizshëm dhe i lehtë për t'u përdorur, i përsosur për të vëzhguar objektet rreth jush. Prezantimi i vëzhgimit të detajeve dhe eksperimenteve shkencore:...

Blood and Vampires

€29,66

Një laborator shkencor që është një ulërimë - për fëmijët që të krijojnë slims "vampirish" qesharak ulëritës dhe gjakderdhës!Kompleti përmban gjithçka që u nevojitet për të krijuar plagë dhe gjak të rremë për t'u derdhur në thasë për transfuzion, si...

Race Car

€45,30

Përshpejtoni botën e garave me makina me këtë laborator të jashtëzakonshëm! Ndërtoni 10 modele të ndryshme makinash garash nga mbi 200 pjesë të këmbyeshme: montoni shumë automjete të ndryshme, nga makinat e Formula 1 me timon funksional, krahët e pasëm...

Monster Trucks

€18,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 6cm x 39.6cm x 27.8cm Ky laborator i pabesueshëm i teknologjisë ju ndihmon të afroheni me botën e mekanikës dhe inxhinierisë ndërsa ndërtoni një kamion të fuqishëm! Ky model përmban më shumë se 200 komponentë...

Mech LabCopter & Fanboat

€12,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 4.5cm x 27.6cm x 18.8cm Një çantë shkencore për të zbuluar sekretet e aerodinamikës dhe dinamikës fluide. Duke përfshirë dy modele dinamike të një helikopteri tre-rotor dhe airboat për të ndërtuar, fëmijët mund të zbulojnë...

Mech LabRoadster & Dragster

€12,99

Një komplet i plotë shkencor për të zbuluar sekretet e këtyre automjeteve të fuqishme me dy dhe katër rrota. Mund të bëhen 2 modele dinamike: një makinë e konvertueshme dhe një makinë garash. Mekanizmat e transmetimit gjithashtu mund të kontrollohen. Përmban më shumë...

Crawler Farming Tractor

€26,99

  Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 45.1cm x 31.1cm Ndërto një traktor që ka një motor elektrik dhe "kultivoni" një pasion për mekanikë! Mbi 200 komponentë për të ndërtuar 20 modele dhe me komponente teknike. Traktori gjithashtu ka pajisje bujqësore të lëvizshme nga...

Mountain Rescue Helicopter

€26,99

  Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 45.1cm x 31.1cm Lëreni pasionin tuaj për ndërtim të ngrihet në ajër për aventura të jashtëzakonshme në helikopterin e shpëtimit!! Me komponente të llojlllojshme, kjo lodër ju mundëson fëmijëve që të bëhen...

Animals Maker Lab

€21,99

Madhësia:(TH x GJ x L) 7.7cm x 30cm x 30cm Ky është Mechanics Junior, laboratori i ri i mekanikës për fëmijët e vegjël, me shumë komponente që mund të montohen lehtësisht për të krijuar kafshë fantastike që lëvizin dhe ecin!! ...

1 2