Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Playmobil DuoPacks

Filter

DuoPack ESA Astronaut and ROBert

€5,99

Së bashku me robotin e zgjuar ROBert, astronautët e ESA janë në rrugën e tyre për të eksploruar hapësirën. Nëpërmjet punës së tyre kërkimore, shkencëtarët përpiqen të mësojnë më shumë rreth sistemit tonë diellor dhe në këtë mënyrë të përmirësojnë...

DuoPack Air Stunt Show

€5,99

"Dyshja fluturuese është gati për shfaqjen "Air Stunt Show". Njëri marifet kalon një dërrasë në ajër me një çantë shpine me parashutë, ndërsa tjetri parashutist rrëshqet drejt tokës duke përdorur kostumin e fluturimit me krahë. Luaj me këtë set vetë...

DuoPack Royal Couple

€5,99

Udhëtarët vijnë nga vende të largëta për t'i vizituar me Çiftin Mbretëror. Luaj me këtë komplet vetë ose kombinoje me çdo set tjetër PLAYMOBIL. Seti përfshin dy figura, llambë magjike dhe aksesorë të tjerë. Rekomandohet për moshat katër deri në...