Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Playmobil Starter Pack

Filter

Starter Pack Dino Rise: Fire Scorpion

€15,99

"Ekipi Dino Rise ka gjithmonë duart plot duke u përpjekur të pengojë planet e liga të Korporatës Comet. Këtë herë, Ian duhet të përballet me një akrep gjigant zjarri me krahët e tij të mëdhenj me kthetra dhe bishtin e...

Starter Pack Bank Robbery

€15,99

Një hajdut ka anashkaluar sigurimin e bankës dhe ka thyer kasafortën! Tani, ai po i fut me nxitim paratë në një valixhe. Por ai nuk ishte mjaftueshëm i shpejtë, pasi papritur është kapur nga një oficer policie që ishte afër...

Starter Pack Fire Drill

€15,99

"Shpëtoni, shuani, rikuperoni, mbroni - ekuipazhi i zjarrfikësve kujdeset për komunitetin në shumë mënyra! Për t'u siguruar që ata janë gati për çdo gjë, zjarrfikësit duhet të vazhdojnë me trajnimin e tyre, praktikimin e stërvitjeve dhe skenarët e mundshëm të...

Starter Pack Jet Ski with Banana Boat

€15,99

Filloni udhëtimet në ujë të egër me skuterin me ujë PLAYMOBIL. Vajza e vogël ulet me entuziazëm në varkën me banane dhe tërhiqet nëpër dallgë nga gruaja në skuterin e ujit. Falë jelekut të saj të shpëtimit, vajza është e...

Starter Pack Knight Fairy with Raccoon

€15,99

"Në pyllin magjik të zanave të Ayuma, Zanat e Kalorësve sigurojnë paqen dhe harmoninë. Me kafshën e saj shpirtërore, rakun, Zana e guximshme e Kalorësve, Namika, niset të kujdeset për pyllin. Nëse një zanë lakuriqësh nate afrohet, ajo ka harkun...

Starter Pack Stunt Show

€19,99

Paketat fillestare - prezantimi i përsosur në botët e temave PLAYMOBIL! Shijoni emocionet dhe argëtimin emocionues në Stunt Show! Shikoni teksa shoferi i guximshëm marifet e drejton kuadratin nga platforma e zjarrtë, rrokulliset në ajër dhe zbret i sigurt përsëri...

Starter Pack Princess Garden

€19,99

Princeshat pushojnë në kopsht me një filxhan ekipi dhe një lojë kroket. Paketat fillestare - prezantimi i përsosur në botët e temave PLAYMOBIL! Kaloni ditën duke pushuar në Kopshtin e Princeshës dhe shijoni një lojë kroket. Përdorni çekiçin për të...

Starter Pack Pediatrician

€19,99

Prezantimi i përsosur në botët e PLAYMOBIL! Pacienti i ri kontrollohet nga pediatri dhe vendosen gips. Koha për një kontroll tek pediatri. Qëndroni pranë grafikut të rritjes për të parë se sa jeni rritur që nga vizita juaj e fundit....

Starter Pack Police Training

€19,99

Prezantimi i përsosur në botët e PLAYMOBIL! Krahu i shkathët rrëmbyes i kuadratit mund të ndihmojë ekspertin të shpërndajë bombën ndërsa oficeri i policisë mbyll zonën e rrezikut. Paketat fillestare - prezantimi i përsosur në botët e temave PLAYMOBIL! Mësoni...

Starter Pack Construction Site

€19,99

Prezantimi i përsosur në botët e PLAYMOBIL! Me çikrik pune dhe shume aksesore. Është një ditë e ngarkuar në kantierin e ndërtimit të paketës fillestare, ndërsa anëtari i ekuipazhit fillon punën në ndërtesë. Pas vendosjes së parzmores së sigurisë, punëtori...