Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Trampoline plus Funnel

€6,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 23cm x 18cm

Një komplet i ri i zgjerueshem Action-Reaction! Shtoni efekte speciale argëtuese në qarqet tuaja! Krijoni qarqe edhe më spektakolare dhe hidhuni në botën e fizikës në një mënyrë të thjeshtë dhe argëtuese!

 

Për moshat: 8 vjet +