Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Archaeology T-Rex That Glows in the Dark

€11,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 6cm x 17cm x 21cm

Gërmoni dhe zbuloni mbetjet e varrosura të Tyrannosaurus Rex!!
Bashkojeni me kujdes skeletin e tij që shkëlqen në errësirë dhe ktheni në jetë egërsinë e tij të pakrahasueshme!!
Paketa përfshin një çekiç dhe daltë, kështu që ju mund të bëheni arkeologë të vërtetë!
Shkarkoni aplikacionin falas për më shumë! 

Për moshat: 7 vjet +