Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Baby Unicorn

€32,30
Shto në listën e dëshirave

Ky njëbrirësh i butë do të argëtojë fëmijët me shumë efekte tingulli dhe dritë dhe do t'i çojë ata të zbulojnë shkronjat e para dhe numrat e parë në një mënyrë të lehtë dhe tërheqëse.

Stimulon perceptimin vizual dhe dëgjimor dhe zhvillon aftësitë gjuhësore.


E konceptuar, projektuar dhe zhvilluar në Itali.


Mosha e preferuar 6+ Muaj

Madhësia e kutisë (LxPxA)
26 x 32 x 18

Pesha
520 gr

Bateritë e nevojshme
PO

Bateritë e përfshira
2 AAA/LR03