Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Bob The Bear

€19,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 11cm x 31.5cm x 20cm

Një arush prej Pelllushi që së shpejti do të kthehet në një mik të pandashëm të fëmijëve të vegjël në fazat e tyre të hershme të jetës! Ky arush i butë është bërë nga materiale dhe textura të ndryshme dhe është projektuar për të rritur stimulimin e fëmijës. Arushi ka një rrip praktik që mund të përdoret për të bashkëngjitur një lodër tjetër dhe në mënyrë që të mund të merret me vete kudo.

 

Për moshat: 0 muaj dhe më shumë