Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Cyber Talking Robot

€54,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 45.1cm x 31.1cm

Për fansat e teknologjisë, kjo është një lodër e pabesueshme!! 
Një robot për të luajtur për orë të tëra argëtuese!! 
Shkarkoni aplikacionin falas për të luajtur me robotin fantastik!!
Ju mund të ingjizoni zërin tuaj dhe Roboti flet po atë që ju keni ingjizuar!
Manuali do të ketë shumë informacione mbi robotikën dhe elektronikën, duke u mundësuar të rinjëve të mësojnë botën e kodimit me lehtësi ndërsa ata argëtohen!

Për moshat: 8 vjet +