Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Puzzle Glue

€12,45
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 23.3cm x 18cm x 15.3cm

Ngjitës i lëngshëm për puzzle, 200 ml. I përkryer për mbrojtjen e figurës dhe ruajtjen e gjallërisë së ngjyrave përgjithmonë pa asnjë trubullim. Ky ngjitës i gatshëm për përdorim aplikohet direkt nga shishja me një sfungjer dhe shpërndahet në mënyrë të barabartë në sipërfaqen e figurës.

Prodhuar në Itali.