Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Jewels Beautiful Mermaid - PZL 104

€9,90
Shto në listën e dëshirave
  • Puzzle per femije me 104 copa
  • Madhësia e enigmës së përfunduar: 48,5 x 33,5 cm
  • Përfundimet e veçanta dhe efektet origjinale e kthejnë kalimin klasik të fëmijëve në një përvojë moderne të lojës. Krijime unike që mund të përdoren për të dekoruar dhomën e gjumit të fëmijëve ose për t'u bërë dhurata miqve.
  • I përshtatur plotësisht me rëndësinë e ndërgjegjësimit mjedisor, Clementoni përdor gjerësisht materialet e ricikluara dhe shmang çdo përbërës që përmban ndotës. Prodhuar në Itali.
  • Vizitoni seksionin e mbështetjes së Clementoni për të përfituar nga shërbimi "copë e humbur".