Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Katy The Kitty

€19,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 11cm x 31.5cm x 20cm

Një kotele argëtuese prej pelushi për t'u mbushur me përqafime, e cila shumë shpejt do të bëhet mike e pandashme e çdo fëmije! Lodra e butë prej pelushi është e pajisur me një aksesor që përtypet i krijuar për fazën e dhëmbëve të fëmijëve të vegjël. Kotele është bërë me disa materiale të ndryshme për të rritur stimulimin shumë-ndijor të fëmijës. Kutia e dhuratave është e mbushur me ilustrime dhe mund të ripërdoret për të luajtur me lodrën prej pelushi.

 

Për moshat: 0 muaj +