Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Animals Maker Lab

€21,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 7.7cm x 30cm x 30cm

Ky është Mechanics Junior, laboratori i ri i mekanikës për fëmijët e vegjël, me shumë komponente që mund të montohen lehtësisht për të krijuar kafshë fantastike që lëvizin dhe ecin!! 
Udhëzimet do t'ju udhëheqin në montimin e 5 modeleve të kafshëve argëtuese: gorillë, luan, fokë, peshkaqen dhe insekt, pjesa tjetër varet nga imagjinata juaj! 
Për të nisur lëvizjen, thjesht ndizni motorin dhe gorilla ecën me këmbët e veta, insekti rreh krahët e tij, peshkaqeni ju ndjek, foka lëviz në mënyrë të ngathët përpara dhe luani vrapon.
Argëtim i pafund me Mechanics Junior!!

Për moshat: 6 vjet +