Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Mecha Dragon

€54,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 31.1cm x 45.1cm

Një super lodër ne koleksionin tonë!!
Ky dragua mund të kontrollohet duke përdorur aplikacion.
Dragoi mund të lëviz krahët dhe po ashtu gojën e tij! Një dragua unik me mbi 12 mënyra loje për të mësuar robotikën në një mënyrë argëtuese dhe të lehtë!!
Mecha Dragoni është i përsosur për zhvillimin e shkathtësisë, logjikës dhe imagjinatës!!

Për moshat: 8 vjet +